Gęsty mozaika rogu kulek tkania

Gęsty mozaika rogu kulek tkania

aksonu i ułatwienia naprawy mieliny tutaj .. grejpfrutów i soku grejpfrutowego może uzyskać podłączony do tadalafil i spowodować bardzo niebezpieczne cen cialis David efekty esej zakupu.

argaiv1933

Wyposażenie gęsty splot muzyka służy do uzyskania produktów z koralików o różnych kształtach: romby, prostokąty, wielokąty itp W tym artykule skupimy się na opisie kąt tkania jako formy muzyczne gęstej kulek technik tkania, mające na celu tworzenie «liści» i inne elementy kątowe .

Opcja ta jest używana w pracach tkackiej z tak zwanych zrywkowe (pociętych złoża), a zwykle okrągłe kulki (kulki Toro) służy tylko jako dodatek do niej. Kule powszechnie stosowane w tym przypadku w obszarze krzywizny (odwrócenia tkania), aby nić nie rozciera cięcie ostre krawędzie. Można, oczywiście, do tkania te elementy narożne tylko kule bez cięcia, ale w tym przypadku trzeba wydłużyć stworzył koralikami elementu do jego postaci miał dobry widok.

Tkanie wykonuje się z dwóch igieł, ale stosując wyposażenie kąt gęstym splotem muzyki wymiany: -Tkany pierwsze pół wsporniki («li»), to element jest odwrócony, a jej druga połówka splot drugi wolny koniec gwintu. W ten sposób można zrezygnować, gdy igła splotu pół układzie, a następnie przesuwając wolny koniec nitki igłowej nadal tkania drugą część elementu.

Program «liść» z koralików, w technice gęstym splocie kątowej muzycznego poniżej.

1. Do tkania potrzebę połowie przygotowane przędzy do tkania długość 120-140 cm około igły, które jest w porządku, wybierz jeden okrągły koralik, posiekane 14 kulek (logowania), a kolejna runda i jeden posiekane koraliki. Wszystkich koraliki zgromadzone w ten sposób powinny być 16 sztuk. Igły i nici powinny być przekazywane za pośrednictwem XIII zgrubienie w kierunku ku górze, tworząc «spadek».

2 Można zamówić pigułki Super P-force w okazyjnej cenie. To jest po tej samej igły, aby zdobyć jeden pokrojone koraliki i przekazać igłę i nić przez koralik co dwa posiekane (czyli przejść XI, dziewiąty, siódmy, piątym i trzecim posiekane koralików, przenosząc się z dołu do góry). Osiągnięcie końca tkania, pominąć wątek igły na który strzelił jedną posiekaną koraliki, przez pierwszy okrągły koralik wpisane.

Po każdym razem jest to konieczne, aby przyciągnąć dobrą wątek do tkania było trochę ciasno i schludny wygląd. Tak, pierwszy wiersz jest zakończona.

Rada: równała się produktu, pożądane jest, aby nić igieł chodzić znowu do pierwszego szeregu (w kierunku ku dołowi i na odwrót). Tkania trzeba szerzyć po każdym zakończonym rzędu. Pokrojone koraliki w procesie tkania musi być dobrze skalibrowany (wybrane), jak produkt może wyjść skręcona, nierówna.

Tkać drugi wiersz, który chcesz zmienić kierunek splotu i splot na góry na dół. Aby to zrobić, należy najpierw wybrać posiekaną koralik i pociągnąć nitkę z igłą nad podniesionym koralik posiekaną (schemat posiekane koraliki w liczbie 22). Tak powinno splot przedostatnie serwujące pokrojone koraliki (do XVII w schemacie). W tym momencie powinno być, aby następny zakręt — i wdrożenie tkania z dołu do góry, zyskując w tym jednej rundzie i jednego posiekane kulki (kulki 29 i 30, odpowiednio), a przechodząc igłę i nici przez najbliższego posiekaną zgrubienie (zgrubienie 28 na diagramie).

Począwszy od drugiego rzędu i wszystkich kolejnych wierszy z góry do dołu z siatki obniżyć odwrócenie powinny, przed osiągnięciem ostatnich pokrojone koraliki, należy ustawiać jedną rundę i jedną posiekaną koraliki i igły vdevat i nici w posiekaną wystające zgrubienie, znajduje się na górze (podejmowania, w ten sposób, rozprzestrzenianie się w kierunku tkactwo). Stopniowo od dołu zostanie utworzony skos, przypominający kształt liścia «».

Tak, podnosząc jedną posiekaną koraliki i przechodzącej igłę przez każdego drugiego (wystający) posiekaną kulki powinny dotrzeć do końca serii. Drugi wiersz jest zakończona.

3. W trzecim i kolejnych rzędach przed tkania w dół (przed zmianą kierunku tkactwo) powinien być ustawiony na wykonywanie dodatkowych kulek podnoszenia serię stopniowo zwężać od góry i tworzą. W przeciwnym razie splot powtarza ten sam schemat.

4. Po wykona niezbędną liczbę wierszy (liczba wierszy jest ustalana przez pożądanej grubości «liścia», zwykle 5 — 7 serii, w przyszłym uważany jest za pełny otwór — top-down i bottom-up), należy skręcić w splot i pracować dłużej zaznajomieni splot działań z połowy szeregach podobne symetryczne poprzednia wcześniej tkane. Wynik powinien być elementem, który przypomina coś jak «haczykiem». Aby dostać «liścia» trzeba połączyć górne krawędzie wynikające elementu ściegu, łącząc je. «Liść» będzie lekko wypukła.

Rada: tkania pożądane przeprowadzenie za pomocą pojedynczego włókna żyłki lub cienka, a następnie «liść» byłoby lepiej, aby zachować kształt.

Elementy narożne mogą być jednolitym kolorze i mogą być za pomocą cięcia różnych kolorach, dowolny wzór splotu. Na przykład, jak pokazano na schemacie poniżej.

Zapewnia również szablon do stworzenia własnego wzoru. Bądź kreatywny!

Ten wzór jest przeznaczony do szerokości «liścia» w 7 kulek (kule są uważane, zaczynając od środka górnej skos), można spróbować utworzyć szablon dla innej liczby koralików i eksperymentować z kolorem i ozdoba.

Share →