Ginger piersią

Ginger piersią

Korzeń imbiru jest nie tylko smaczne, posiada wiele użytecznych właściwości. W tym samym czasie, niektóre z nas używa absolutnie przeciwwskazane. I wtedy pojawia się pytanie: czy jest możliwe, aby jeść imbir podczas karmienia piersią? Nie zrozumcie zawiera substancje w mleku matki w organizmie dziecka i nie będzie mu zaszkodzić?

• Imbir ma nie tylko bogaty smak, może mieć znaczący wpływ na nasz organizm.

• Karmienie piersią to jest całkowicie bezpieczne dla matki i jej dziecka (jeśli nie nadużywać i zapobiec przedawkowaniu), ale w niektórych przypadkach jest to niebezpieczne.

• Zazwyczaj te ograniczenia są związane z niektórymi chorobami, więc najlepiej jest skonsultować się z lekarzem i omówić z nim, czy jeść imbir dla Ciebie.

Co to jest przydatne imbir?

Imbir poprawia układ odpornościowy, pomaga się zrelaksować, stres i jego konsekwencje, podnoszący na duchu. Najczęściej, imbir jest wykorzystywane jako przyprawa aromatycznego, dodać do smaku herbaty.

W czasie ciąży, to sprawia, że ​​można poradzić sobie z nudności, wymioty, zwiększone wydzielanie śliny. W Ginger zawiera wiele cennych substancji: witamin, pierwiastków śladowych.

Gdy Ginger jest przeciwwskazany w okresie karmienia piersią?

Imbir – jest przyprawą, i to drażni błonę śluzową żołądka. W żadnym wypadku nie mogą być stosowane u kobiet cierpiących na zapalenie błony śluzowej żołądka, wrzód żołądka.

Imbir nie powinny jeść chorób wątroby, a to jest złe dla hemoroidy – chorobą, która często występuje u matek karmiących. Roślina ta jest niebezpieczna w różnych krwawień (jak towarzyszących hemoroidom, a wynikają z innych przyczyn).

Fakt, że imbir hamuje krzepliwość krwi i może być przyczyną zwiększonego krwawienia. To ma wpływ na ciśnienie krwi, zwiększając go, więc należy zrezygnować imbir tych, którzy cierpią na nadciśnienie.

Imbir wpływa na karmienie piersią dla dziecka?

Jeśli używasz imbir z umiarem, nie ma wpływu na stan dziecka. Chociaż jest możliwe, że dziecko może być zbyt wrażliwa na niego.

Jeśli zauważysz, że po zjedzeniu potrawy o smaku imbiru, dziecko było złamane krzesło lub wysypka. Wyklucza to przyprawa z diety. Lekarz może pomóc ustalić, co spowodowało taką reakcję i jest połączone z matką zasilania.

Ginger i narkotyki

Innym problemem – o ile jest zgodny z różnymi lekami imbiru. W większości przypadków nie ma komplikacje, ale istnieje szereg sytuacji, w których mogą pojawić się.

Na przykład, żywności i napojów zawierających rośliny, nie mieszać z leków przeciwcukrzycowych. Nie należy jeść imbir z leków mających na celu obniżenie ciśnienia krwi, zmniejszenie krzepliwości krwi.

Pożądane jest również, aby powstrzymać się od picia imbiru tych, którzy biorą leków antyarytmicznych i rozruszników, zawarte w substancji roślinnych mogą poważnie wzmocnić działanie leków. Na szczęście, te leki rzadko podjęcia opieki.

Share →