Glaze

Glaze

Gotowanie ciasto «Snickers»

Snickers cake — bar Snickers w ogromnej ilości. Mam kilka miesięcy temu zdecydował skreativit własny przepis, ale nie wystarczająco dużo czasu. Snickers jest tak popularny w kręgach ciastkarskich, prawie wszędzie w internecie można znaleźć mniej lub bardziej ciekawe przepisy kulinarne ciasto.

Ale zawsze chcą coś z własnych, zwłaszcza ciasta. I tak, miałem okazję, ponieważ jest w Webspoon znalazłem zamówienie na Snickers ciasta. Natychmiast wziął rozkazy od stołu i zaczął tworzyć. Moje ciasto urodził 22 kwietnia za pośrednictwem 09:00.

Zabity moich gości i mnie zakochać się w nim, więc coś zmienić lub zmodyfikować go nie będzie, bo uważam, że Snickers sukcesu.

Najniższa warstwa zrobiłem czekoladowe babki, skorzystaj z formularza 26 cm, zephyr górną warstwę, a następnie karmelowym z orzechami, potem gruba warstwa czekolady i zalała całą czekoladę. Najbardziej interesujące jest to, że w przypadku gotowego ciasta stanie w lodówce przez 24 godzin, po czym staje się o wiele smaczniejsza, lecz nie bardziej miękki, nie powinna być na mokro. Dla stojąc na mrozie, jak smakuje połączyć w jeden, uzupełniając się wzajemnie i uzyskać harmonijną, nawet nieco agresywny karmel-orzechowe-czekoladowe Zephyr.

To ciasto, w tej chwili, najtrudniejsza ze wszystkich, wymyśliłem. Ale trudności nie boję, i odwrotnie po nagrody ciężkiej pracy i pozytywnego wyniku dodaje dumy i inspiracji. Cieszę się z wami podzielić moją przepis na ciasto i Snickers czekam na Wasze opinie. Wszystko kulinarnych inspiracji!

Gotowanie potraw na receptę «Ciasto „Snickers“»:

Share →