Gorset

Gorset

Seksowna bielizna — minimum tkaniny, guziki, zamki błyskawiczne i maksymalnie wycięciami i najciekawsze miejsca. Od dawna popularne jest atrybut uwodzenia gorset .

Gorsety uszyte z jedwabiu, satyny, aksamitu, skóry (patent i normalne), koronki i innych materiałów. Gorset «na specjalne okazje» różni się od zwykłej wielu dekoracyjnych szczegółów — falbanki, plisami, łuki, koronki, wstążki i mniejszych znaków zlewu.

Istnieją cztery rodzaje gorset:

  • Gorset pas — model, który znajduje się na pasie. Jeśli chcesz, aby pokazać wszystkim, nie krępuj się nosić takie.
  • Gorset w piersi — kończy się tuż przy piersi.

    Na sobie gorset, będziesz nie tylko wyglądają kusząco, ale także znacznie postroynee powodu silnego utjazhki.

  • Gorset połowa piersi — liderem wśród swoich rówieśników. Wygląda najbardziej sexy, ponieważ, po pierwsze, podnosi piersi, a po drugie, tylko ukazuje najciekawsze części ciała, w rzeczywistości wszyscy wiemy, że nie jest dość ubrana kobieta wzbudza znacznie więcej niż w pełni nago.

  • I wreszcie, klasyczny model gorsetu. To nie jest po prostu «nie» stonowana rysunek i daje go formą «klepsydry» . że mężczyźni, przy okazji, czuć sexy, ale pasuje również do każdego obrazu i innych świadczeń Twój i Twojego partnera.

Łączniki typu przełącz na podstawie tego, co funkcja będzie nosić gorset.

Chcesz gorset z utjazhki — wybierz wstążki, koronki i zlew — żadnych śladów tzw Busk zamek (składa się z dwóch taśm z haka i pętli) lub piorunem.

Zasługuje na nie mniejszą uwagę i wybór rozmiar gorsetu .

Zdecyduj, co chcesz: uwydatnić zalety i wady, aby ukryć? W pierwszym przypadku należy wybrać rozmiar jego gorset i druga — do wielkości cząstek mniejszej niż 1-2, lub przynajmniej pozostać na utyazhka 10-15 cm.

W 2012 roku, producenci bielizny i projektanci oferują nam nosić gorsety, ozdobione różnego rodzaju falbany, plisami, cekinami, cekiny, frędzle, pióra, w tym pawie. Rzeczywiste różne druki, takie jak leopard lub kropki. W trendu stylu retro i gorsety renesansu. Modny kolor — niebieski .

Otwarty biustonosz

Masz już gorset? Następnie kupić Seksowny biustonosz otwarty. Nazywany jest on otwarty, ponieważ brakuje mu kubek, albo nie, ale są one umieszczone tak, że nie obejmuje piersi.

Wybierz nie nadaje się trudne, kupić biustonosz o takim samym rozmiarze jak codziennej bieliźnie. Modele otworzyć szeroki wybór biustonoszy.

To wszystko zależy od temperamentu i emancypacji. Każdy z nitami — dla miłośników radykalnych eksperymentów, koronki — dla pasjonatów i wyrafinowanych naturach.

Jeśli nie jesteś jeszcze gotowy na takie eksperymenty, uwaga staniki z push-apom podwójnie .

Mogą być noszone na co dzień, co dekorowanie nawet najbardziej skromny rozmiar.

Jak z «zera» do drugiego, czwartego i inne? Passion.ru zna odpowiedź na najbardziej popularnych kwestii kobiet — «Jak zwiększyć piersi w domu?».

Modele biustonosze, które wykonują marzenie wielu kobiet oferują American Eagle i La Senza.

American Eagle

Share →