Gotowy do odbioru ginekologa

Gotowy do odbioru ginekologa

W zasadzie sam ginekolog lekarz, jak inni, ale jak można sobie wyobrazić, w ramach przygotowań do odbioru specjalista posiada kilka cech.

Bez wyjątku, wszystkie kobiety odwiedzić sklepy. Większość z nich, idąc na zakupy, jest oczywiste, pomysł, co trzeba kupić. Oczywiście, nie są spontaniczne zakupy, ale jest to raczej wyjątek.

Moja droga żono, na przykład, że nie błądzą bez celu wśród półek i nie zapomnij jakiś drobiazg, pisze listy. Innymi słowy, jesteś gotowy.

Moje obserwacje z osobistych doświadczeń wynika, że ​​niewielu pacjentów przygotowanie do otrzymania pomocy medycznej. Wiele z nich jest zaniepokojony i utracone, gdy kwestia daty ostatniej miesiączki, najwyraźniej nie może odpowiedzieć na proste pytania na temat historii jego życia.

Czas swojej obecności w sklepie nie ogranicza się do sztywnych ram, najbardziej ilości gotówki w portfelu. W przeciwieństwie do tego, lekarz odbioru jest regulowana przez czas i wymaga do szczególnie intensywnej i szczegółowy preparatu.

Preparat będzie pozbyć się lęku, zmniejszyć czas, aby zebrać informacje niezbędne do lekarza, a ostatecznie do poprawy dokładności diagnozy i wyników czasów pacjentów. Możesz zrobić dobre wrażenie na lekarza, ale to nie ma znaczenia czynnikiem w tworzeniu relacji zaufania.

Traktuj szkoleń, prac domowych, dowiedzieć się po drodze, niż cierpieć swoich bliskich krewnych. Aby uprościć zadanie, można wydrukować ankiety

Pierwsze zalecenie

Musi być skonfigurowany do zaakceptowania. To naturalne, aby poczucie strachu, zażenowania i wstydu — to jest w porządku! Ale są pacjenci, którzy cierpią na końcu, i tylko wtedy, gdy ból lub strach i potrzeba przytłaczający wstyd szukać pomocy.

Absurd, prawda?

Zrozum, że zakompleksovannost w tej sprawie nie gra na Twoją korzyść. Ten rodzaj «drzwi», które ukrywają. Otworzyć «drzwi» i zaoszczędzić czas podczas nawiązywania kontaktu z lekarzem.

Ginekolog z doświadczeniem, nie wiele może zaskoczyć i tak zakłopotany, wspólne dla nas i nie wywołuje takich emocji.

Drugie zalecenie

Chodzi o higienę osobistą i oferuje egzamin miednicy.

  1. Dwa dni przed ginekologiczne odbioru należy przerwać seks.
  2. Zaawansowany (1-2 dni) fryzurę krótkie włosy łonowe lub OK, warg sromowych i krocza. Włosy mają tendencję do wypadania, a następnie zamienia się w pochwie, a jest jeszcze gorzej w macicy.
  3. Rano przed podejmowaniem podjąć higieniczne prysznic.

To jest niemożliwe do nawadniania pochwy i zmyć wszystkie swoje skargi. Bo jeśli skargę do wyboru, a wcześniej miał głęboki pre-higieniczne toalety, to jest mało prawdopodobne, laboratorium rozmazuje się, aby znaleźć sprawcę wizyty.

Trzecie zalecenie

Konieczne jest organizowanie informacji, które będą niezbędne do przeprowadzenia diagnostyki i jakościową ginekologa. Aby jej lekarz będzie stale obracać, analizując historię swojej choroby. Jak to będzie dokładnie, znów zależy od Ciebie.

Pamiętasz, jak rozpocząć i rozwijać swoją chorobę. Pomyśl o możliwych przyczynach zdarzeń, które go łączą. Jeśli wcześniej zdał egzamin i leczenia, chwyć nominacja analiz i ekstrakty.

Odświeżyć pamięć dotyczące swojego życia: Migracji choroba, uraz, chirurgii, reakcje alergiczne. Ginekolog zapytać o menstruacyjny i płodność ciała: Zapytaj datę ostatniej miesiączki, a miesiączki ma miejsce, czy masz ciąży i jak się skończyło.

Znaleźć 30 min. ich czas i zastanowić się, jaki jest cel twojej wizyty u lekarza, który chcesz dowiedzieć się, i uzyskać dla siebie. Sformułować odpowiedź na pytanie: Co oczekiwanego stało? Co narzekasz? itd.

Nie powinieneś narzekać na rząd i jego ciężkiej losu, że zalane sąsiadów kozy człowieka, a dzieci przeciętności, itp Podobne problemy mają iść do psychologa lub kościoła. Cezar — Cezar, ginekolog — ginekologia, słowem — w przypadku.

Przygotuj się do odbioru ginekologa zyskasz bezcenne doświadczenie, które jest przydatne w komunikacji z lekarzami innych specjalności.

Share →