Gry dla dziewcząt 7 lat

Gry dla dziewcząt 7 lat

Dziewczynki 7 lat, ale już nie dzieci, ale nie nastolatków. Są one nadal się rozwija, i psychicznie, emocjonalnie i fizycznie, a dzięki temu, że pomaga Ciekawe gry dla dziewczyn 7 lat. Rzućmy okiem na kilka gier dla dziewcząt 7 lat.

Gry słowne

Ta gra jest znany wszystkim. Jego istota polega na tym, że pierwszym, zwanym słowa, np «ananas», Następnym chain nadal rozpoczynając z «z»Na przykład «Nasiona»Inni twierdzą, że słowo przeciwko «i»(Igieł), itp

Nie można powtórzyć.

Gra rozgrywana jest przez trzy osoby. Gracze muszą arkusz papieru i pejzaż trzy różne ołówek. Pierwszy człowiek, najpierw wyciąga głowę, a następnie obejmuje jego rysunek, gięcie blachy na górze i pozostawiając niewiele miejsca na dole (można wyciągnąć szyję). Drugi przedstawia bagażnik i pozostawia w umyśle tylko część nóg. Trzeci rysunek dorisovyvaet.

Następnie otwórz dokument i jest całkowicie widoczna.

Ilu miałaś facetów?

Dorosły prosi dzieci, aby zobaczyć wszystko, co jest w pokoju i pamiętać. Każda z kolei wywołuje elementy nie mogą się powtarzać. Kto mógł utrzymać się zwycięzcą.

Wymagane fragmenty z gazet. Aby wziąć udział w grze, tym więcej ludzi tym lepiej. Gracze muszą zrobić krótką historię lub historię.

Jeden, którego akcja będzie długo i zostanie nagrodzony.

Dorosły wypowiada słowa, a dziecko musi zmienić to, co tak, że list był wynikiem zupełnie inny wyraz. Przykładzie «Folder ważka» itd. Staraj się być proste słowa.

W grze może uczestniczyć wiele osób. Pierwszą osobą, wymyślić i napisać list. Drugi – dołącza list z przodu lub z tyłu napisane, itp Odtwarza, że ​​w wyniku podstawienia ktoś zwrócił całe słowo. Przypisując każdej litery, gracz musi wiedzieć, słowo, które włożył dalej, w których występuje kombinacja liter pisanych przez niego. Jeśli osoba, która ma zakończyć list, nagle myśleć o niczym, jest wyeliminowany z gry, ale mogą sugerować inne w grze.

Człowiek, który stracił po raz pierwszy — otrzymał list «B»Jeśli nagle – «А» itd. aż do słowa «makaron», Gracz, który otrzyma pełną słowo, uznajemy za całkowicie stracone.

Gra jest użyteczny dla rozwoju logiki i myślenia. Można grać zarówno na płycie jak iw umyśle. Idealna opcja Gry dla dziewczyn 7 lat .

Uczestnicy muszą być większa niż 2. Istotą gry jest to, że dorośli to liczba podzielna przez 5 (2, 6, 4) i ma numer 5 na liście. Dzieci trzeba wymienić te numery słowo "Caramba" (Na przykład, 1, 7, Caramba, 6, 5). Kto jest źle powiedzieć, że przegrywa.

Do gry potrzebujesz uczestników. Pierwszą osobą, która nazywamy słowo — rzeczownik w liczbie pojedynczej. Drugi uczestnik dwóch liter na koniec okresu jego rękę, ale nie mówi się głośno, i opisuje różne słowa.

Trzeci gracz próbuje rozwikłać słowo (może zwrócić), ale nie znaczy to, i dwie litery słowa jest jego słowo i opisuje go do innego gracza. I tak dalej, aż się nudzić.

W wieku 7 lat, dzieci aktywnie poznawania świata wokół nas. Pomóż im być akceptowane w tej kolorystyce. Kup swoje dzieci, nawet uzależnieni, aby mogli rozwijać umiejętności motoryczne rąk, stać się bardziej wytrwały, zwracać uwagę na szczegóły.

Wyzwaniem dla logiki

Co może być lepsze Gry dla dziewczyn 7 lat. niż ćwiczenia w logice.

Petit, 13, obiecał dać koło, gdy w jego wieku będzie się jednej trzeciej wieku ojca. Tata ma 56 lat. Kiedy w Petit będzie jeździć na rowerze?

Jaja w pojemniku

Statku, gdzie znajduje się 12 jaj, 12 facetów wziąć każdy sam jajko, i nadal na tabliczce jest tylko jedno jajko. Jak to się stało?

Która droga do podjęcia Pasha?

Pavlusha opuścił dom, chcąc jeździć na rowerze w jednej wsi w odległości dziesięciu mil. Stojąc na skrzyżowaniu, powiedział, że stanowisko, które dyktuje kierunek usiadł i leży na drodze. Ale wciąż Pasha sobie sprawę, w którą stronę trzeba iść.

Jak się dostać?

Taki Gry dla dziewczyn 7 lat pozwalają rozwijać logiki i myślenia, taktyki i strategii.

Odpowiedz:

Gdy Petit będzie rower?

Rozwiązanie: gdy ojciec Petit trzy razy starsza od niego, różnica między nimi jest zawsze równa czterdzieści cztery lata. Tak, Petit będzie dwadzieścia dwa lata, kiedy ojciec będzie trzy razy tyle; więc Piotr przejdzie przez dekady.

Jaja w pojemniku.

Rozwiązanie: Ostatni facet zabrał ze sobą i jajkiem i płytą, na której się znajduje.

Która droga do podjęcia Pasha?

Rozwiązanie: Pasha wiedział, nazwę miejscowości, skąd przyszedł, a poprzez umieszczenie kolumny uchwytu, gdzie właśnie napisałem nazwę miejscowości, skąd przybył, wiedział, co road show kolumny pozostałe pióra.

Taki Gry dla dziewczyn 7 lat wielki, ekscytujące, może być zainteresowany, nauczyć się liczyć, z rozumem, doskonały pod każdym względem. Dowiedz się z dzieckiem, iść z nim, a następnie złapał młodego Znayka mogą studiować bez zmartwień i z wielkim zainteresowaniem.

Share →