Haft satynowe wstążki

Haft satynowe wstążki

Haft satynowe wstążki pozwala szybko ozdobić swoje stroje, aby zapewnić połysk i ubrania "animusz"Przydzielone w monotonii codziennego życia i elegancji jasności kwiatowe wzory, haftowane ręcznie. Korzystanie wstążki satynowe Można stworzyć cały wzór, który może być bezpiecznie umieszczone w dekoracji wnętrza domu.

Wyhaftuj wstążki nie jest trudne — to zajmuje trochę czasu, a wynik jest miłym zaskoczeniem. Sztuka Wstążka Haft sięga kilka wieków, ale do tej pory, nawet w okresie rozkwitu urządzeń technicznych, które automatycznie tworzą kolorowe wzory na ubraniach o dowolnej złożoności, sztuka haftu nie straciło na znaczeniu, ponieważ biżuteria przez własne ręce, wyróżniają się oryginalnością i zatrzymuje ciepło duszy ludzkiej, która zainwestowała w nich przez autora.

Do wstążki hafty Będziesz musiał Taśma (Nie tylko satyna) o różnych szerokościach i kolorach, wątek tkaniny do haftu i podszewka (Bawełna, jersey, satyna, itp). Podkładka z materiału lepiej wybierać sygnał materiału bazowego (z jednej strony, do wpływania na kolor tła, a na końcach pasów mogą zostać ukryte dalej oczka na tylnej stronie). Potrzebny będzie również jedwabne nici. wątek "irys " i "Opląt " prorisovyvaniyu małych części przyszłej rysunku. Jako dodatkowe materiały są idealne: koraliki.

cekiny. warkocz .

Narzędzia do haftu:

bęben (Są one dostępne w różnych kształtach, ale ważne jest to, że projekt jest całkowicie umieszczone w nich);

igła (Gruby z długim oka (z ostrymi i tępych końcach), igły słomy — o podstawowy haftu, szycia — taśm montażowych do wykonywania), igły do ​​koralików (koraliki do dekoracji rysunek);

nożyczki z prostym ostrzem do cięcia tkanki;

Znacznik wody do tkanki. ołówek. władca. gumki tkaniny — do znakowania wzór i rozwój szablonu;

szpilki krawieckie. szydło ;

Nóż makiet (Do cięcia kartonu, wykorzystywany jako podstawa dla przyszłych obrazów wstążki satynowe).

W technice haftu wstążki, po rodzaje szwów i ściegów :

Share →