Haftowane koszulka

Haftowane koszulka

Haftowane koszulka — To jest prawdziwym odzwierciedleniem ukraińskiej duszy, pronyato duchową treść starych wzorców. Przez wieki, bogate tradycje ukraińskim haftem uzupełniane i pomnożone, hafty stał się integralną częścią życia każdego ukraińskiego. Wzorce językowe Ukraińcy budowania obrony wokół tych, których kocha, zapytał dobry los swoich bliskich przeszedł błogosławieństwo. W języku czasów starożytnych, nasi przodkowie, aby pokazać nam znaczenie tego, co nas otacza — każdy wzór graficzny niesie istotne znaczenie i spełnia istotną rolę w życiu człowieka.

Haftowane koszulka — Jest to symbol broni ciepło matki, ojczyzny i domu, wszystkich mieszkańców Ukrainy.

Firma «Miód» oferuje modelowania i szycia ubrań — autentyczne ukraińskich. Tradycyjne haftowane koszulki haftowanej koszuli z haftem, haftowane bluzki i nowoczesne t D jest stosowany jako starożytne, jak i nowoczesnych technik i technologii. Nowoczesne, zautomatyzowane urządzenia, które wyposażone jest w naszej szwalni, pozwala na stosowanie jasne i wyraźne haftem, nawet najbardziej delikatne fragmenty wzorów lub wzorów, do 12 kolorów jednocześnie. Oferujemy przeszycia dwa tradycyjne sposoby — albo haftować.

Haftowane koszulka z firmy producenta «Miód» światło dotyka struny duszy każdego, kto chce, aby nie tracić kontaktu z dobroci i mądrości swoich ludzi. Zabytkowe elementy kolorowe ornament twisty na jakości, naturalne tkaniny, niosąc pieśń życia jego mieszkańców. Profesjonalnych techników, rzemieślników wykwalifikowanych i doświadczonych projektantów firmy «Miód» z radością odkryć wam drzwi do krajowej ukraińskiego haftu, ujawniają wartości starych wzorców, aby określić wybór haftowane koszule, koszulki, bluzki, lub które będą nie tylko oryginalny wystrój, ale również dobrą inspiracją dla Ciebie i wszystkich ludzi wokół ciebie.

Zamów haftowane koszule, niestandardowe szkic może być menedżerowie naszej firmy. Cena produktu jest obliczana indywidualnie.

Share →