Harmonogram października w "Szkole pięknej biznesu"

Harmonogram października w «Szkole pięknej biznesu»

2.Povyshenie kwalifikacje

Kurs dla panów z doświadczeniem. Pomoc w korygowaniu błędów i poprawy żadnej technologii. Rozwiązań wspólnych problemów.

3. Mistrz wagonu.

Ten kurs jest pełna podstawa do mistrzów salonie piękności.

Dowiesz się wszystkie techniki prawidłowego modelowania paznokcie akrylowe i technologii żelowej, uzyskać podstawę klasycznego manicure i pedicure, a także akrylowy i żelowy design z elementami malarstwa.

Dowiedz się etapy i rodzaje konstrukcji paznokci, technik budowy: na wskazówek na formularzach. Poznaj podstawy wydłużenie płytki paznokciowej, projektowania, a także dowiedzieć się, jak wykonać korektę sztucznych paznokci.

Opanować techniki produkcji różnych rodzajów manicure i pedicure, pielęgnacji paznokci, dłoni i stóp. Dowiedz się te rodzaje manicure i pedicure jako klasyczny krój, połączony, europejskiej, mężczyzna, dzieci, SPA-manicure.

Dowiedz się umiejętności do naprawy uszkodzonych paznokci, charakterystykę przetwarzania stóp i prawo wrastające paznokcie korektą i doskonale opanował technikę masażu rąk i stóp.

Dowiedz się do pracy z kolorem i 3D-barwione żele, dowiedzieć się, jak tworzyć trójwymiarowe obrazy przy użyciu kolorowego akrylu, uczyć się wszystkie funkcje pracy z żelem akrylowych, kolorów i akcesoriów do projektowania paznokci.

Share →