"Hollywood" oczyszczanie twarzy w domu

«Hollywood» oczyszczanie twarzy w domu

Irene «Hollywood» oczyszczanie twarzy w domu

my-shop.ru. Możesz wybrać według własnego uznania wszelkich produktów z asortymentu sklepu.

Przypomnę również, że każdy z was najlepszych receptur można dostać prezent ustawia kosmetyki ręcznie z Marina Kazarina, profesjonalnej kosmetyczki, a także jego szczegółowych konsultacji skype dbać o siebie. A nasi sponsorzy Skopich i Elena i Olga KUTUEVA można dostać nagrodę pieniężną w wysokości 3000 rubli. Wszystkie szczegóły dotyczące udziału w konkursie można znaleźć Jest tam .

Dziś jego piękno przechylić nas dzieli Victoria Kondratiewa z Niżnego Nowogrodu. Victoria jest bardzo aktywny udział w konkursie. To jest jej Konkurs przepis szósty. Wszystkie inne przepisy można znaleźć w wykazie prac uczestników konkursu, które publikują na końcu każdego artykułu.

Daj głos Wiktorii.

«Hollywood» oczyszczanie twarzy w domu

Procedura ta jest powszechnie «skatka», Opis znalazłem w internecie i jest z powodzeniem stosowany w domu przez rok. Po zabiegu skóra staje się gładka, gładka, napięta.

Nadaje się do cery tłustej i mieszanej. Dla skóry suchej i bardzo problematyczne (z wyraźnym zapalenia) nie jest właściwe.

Peeling – Twarz skatka.

Procedura jest bezbolesny, bardzo łatwy w użyciu.

Co jest potrzebne?

  • Roztwór chlorku wapnia 5,10% (lub jak to nazywano, chlorek wapnia).

    Sprzedawane w aptekach. Średnia cena za 10 ampułek – 43 rubli. Odbywa się również w butelce.

  • Kilka tarcze bawełniane.
  • Mydło dla niemowląt.

Ostrożnie otworzyć fiolkę. Wziąć wacik, nasącza się go w roztworze chlorku wapnia, a nakłada się na skórę, wzdłuż linii masażu. Daj całkowicie wchłaniany. Powtórz tę procedurę 5-8 razy.

Możliwe światła uczucie mrowienia, pieczenia skóry nie powinien, jeśli występuje, należy natychmiast umyć wodą z mydłem.

Po wyschnięciu ostatniej warstwy, delikatnie nawilżają palców wodą i spienić mydło swoich dzieci. Palce nie powinny być zbyt wilgotne.

Linie masażu pocierać mydło do skóry. Pod są utworzone palce «Pelety mydło»,

Mechanizm działania wyjaśnić w następujący sposób: przez reakcję mydła (sodu i potasu) i chlorek wapnia i chlorek potasu ukształtowane i nierozpuszczalną sól sodową wapnia, który jest po prostu ślizga się chwytając keratynowych cząstki o górną warstwę skóry. Okazuje powierzchni, delikatne peelingi do twarzy.

Nadal masować twarz nasączoną palców mydlany. W razie potrzeby ponownego zwilżenia i soaping palców. Kiedy «Pelety» zatrzymać się i tworzą skóry rozpoczyna się już nieco «skrzypienie», Dokładnie umyć twarz ciepłą wodą.

Po tym zabiegu skóra twarzy może stać się różowy odcień, to minie szybko. Dlatego ta procedura nie warto robić tuż przed wyjściem lub ważne wydarzenie, a to lepiej zrobić to dzień wcześniej.

Później «Hollywood» oczyszczania skóry jest odwodnione, więc muszę się zmierzyć niedźwiedzia nawilżające i odżywcze maski. Wolę, aby zamaskować proszku Polysorb.

Maska Polysorb.

Wymagać to będzie pół worka proszku Polysorb. Jest sprzedawany w aptece, średni koszt 1 opakowania (10 saszetek) 158 rubli.

Proszek rasy 12:59 z wodą do gładkiej konsystencji gęstej śmietany. Nakładać pędzlem na powierzchni twarzy, szyi i klatki piersiowej. Pozostawić na 10-15 minut.

Zmyć dużą ilością ciepłej wody.

Polysorb – enterosorbent go. Absorbuje nadmiar sebum i napina skórę doskonale.

Po maskę nakłada się na skórę odżywczy krem. Procedura powinna być przeprowadzana częściej. Wystarczy 1-2 razy w miesiącu.

Po takich osób sprzątanie staje się «jako pokrycia»,

Victoria, dziękuję za sprawdzone i bardzo prostych przepisów na naszej urody. Myślę, że połowę liczby kobiet, które będą musiały stawić czoła «zarówno obolozhki» zwiększa się dramatycznie. Będzie działać na siebie do takiego wyniku.

Share →