Horoskop Strzelec kobieta

Horoskop Strzelec kobieta

(23 listopad — 21 grudzień).

Chociaż kobiet Strzelec przyzwyczaja się do życia w domu nie jest tak trudne, jak to astrologicznych brata, ona zbyt wysoka, czasami obsesyjnie, cenią swoją niezależność. Ona nie będzie tolerować człowieka, który stanie się jej stałym Raport zapotrzebowanie każdym dniem i każdy rubel wydane.

Ze względu na jego zdolność do defraudacji na wielką skalę, często doprowadza ludzi do rozpaczy ekonomiczne i rozwodu. Przez jej potrzebują, by prowadzić życie, które, jak się wydaje, aby dać jej wolność, ona ma tendencję do okresowej małżeństwa względami czysto najemników.

Strzelec kobiety potrzebują duży, przestronny dom położony z dala od autostrady. Kobiety z tym znakiem są dość powszechne, że wymagają one coroczną podróż za granicę, a jeśli jej partner nie będzie w stanie wykroić wolnego czasu, aby iść z nią, ona go samodzielnie lub z przyjacielem lub dziecka, lub. Bądź ostrożny z tego typu kobieta Strzelec: tak szybko, jak się czuje, że obowiązki rodzinne były gdzieś w tyle, zaczyna budzić większą seksapilu i wrażliwość.

Jej naturalny entuzjazm i spontaniczność w świeckiej wspólnoty często spod kontroli. Nie jeszcze sobie sprawę, co się dzieje, patrzyła w sufit, a jej kochanek odrywa jej ubrania. Kobiety Łucznicy, tak jak ludzie, są często sam.

Strzelec — impulsywny znak ognia, bardziej elastyczne niż Leo lub Barana. Poza silnym pragnieniem jest wolny, samice Sagittarians irytuje, kiedy są one uporządkowane lub narzucają pewne ograniczenia. Ich silny apetyt seksualny i wyrazem radości jest często w konflikcie z ich wewnętrznym pragnieniem, aby być uczciwym i nieco tradycyjne.

Jak to jest w przypadku niektórych przedstawicieli Dev, niewielka ilość alkoholu pomaga im spadać ograniczeń. Chociaż nie jest to zbyt wiele Strzelec (mężczyźni i kobiety) przyznają, że mają wiele ograniczeń.

Kobieta Strzelec jest przedmiotem częstych zmian nastroju. Sprawiają, że są zazwyczaj krótkotrwałe ze względu na tendencję do unikania zobowiązań długoterminowych. Ale przywiązany do czegoś, staje się tak pewni myślenie człowieka, jeśli jej problemów małżeńskich, jest mało prawdopodobne, aby być konsultantem rodziny i małżeństwa. "To masz problem"- Tylko i powiedzieć.

Gdy pojawiają się problemy w małżeństwie, kobieta pozwala sobie Strzelec osobowość jest wyraźnie uwagi uwłaczające przeciwko osobie, pogarsza problem, często prowadzi do szybkiego rozdzielenia.

Wolność niemal automatycznie prowadzi do jego kolejnej podróży za granicą i, w konsekwencji, na otwarcie nowego sezonu polowań dla rozrywki i bogatych ludzi.

Jej postawa wobec życia, można podsumować, parafrazując stary popularną reklamę piwa:" Live in przyjemności!", Żyjesz tylko raz, a Twój czas jest teraz. Tam, gdzie toczy się akcja; Znajdź cel; wybierz wielkiej gry.

Ale jeśli kobieta strzelec znaleźć odpowiedniego człowieka, ona za nim aż po krańce ziemi. To będzie z nim na polowanie, ryby i przemian urok i szok swoich kolegów i przyjaciół jego nadmiernej szczerości.

Ostatnie słowo na temat łóżko: twoja pani Strzelec w żadnym wypadku nie jest sexy diabeł, ale ona naprawdę dostaje smak i gwarantują biernie nie kłamać. Jest gorący i silny.

Strefy erogenne Strzelec.

Strzelec reguluje uda, boki i wątrobę. Biodra symbolizują ruch i wolność, nie jest zaskakujące, że, co do zasady, Łucznicy aktywnych ludzi, którzy kochają wolność, świeże powietrze, słońce i natura. Oni potrzebują aktywności fizycznej, usychają i chorują z powodu braku wystarczającego obciążenia.

Share →