Immortelle - użyteczne właściwości cottonweed

Immortelle — użyteczne właściwości cottonweed

Everlasting dotyczy cottonweed, czyli pojawienie się kwiatów i roślin, nie zmieniają się w czasie (stąd nazwa). Przydatne właściwości Helichrysum były znane już od wielu setek lat temu, był aktywnie zatrudnionych lekarzy i uzdrowicieli z czasów starożytnych. Główne elementy, które są spowodowane przez potężne korzystne właściwości Helichrysum, głównie w kwiatach roślin, więc opłaty narkotyków jest bardziej powszechne część Helichrysum kwiat.

Kocanki Skład:

Rośliny zawierają olejki eteryczne, flawonoidy, stearynę, garbniki, gorycz glikozydy żywiczne arenarin kwas askorbinowy. karoten, witamina K, minerały i pierwiastki śladowe.

Immortelle, ze względu na jej korzystne właściwości, stosuje się do leczenia zapalenia wątroby, zapalenie pęcherzyka żółciowego, zapalenie dróg żółciowych. I użyć je jako środki żółciopędnym do leczenia kamicy żółciowej, zapalenie nerek i dróg moczowych.

Wywar wody nieśmiertelnika kosze kwiatowe są używane do gruźlicy, aby zatrzymać krwawienie z macicy. Odwar ma działanie przeciwzapalne, przeciwbólowe, przeciwbakteryjne i rozkurczowe działanie na organizm. Substancje czynne, które są częścią zakładu, które mogą zmienić skład chemiczny i lepkość żółci, tonizuje wątroby i pęcherzyka żółciowego, obniżenie poziomu bilirubiny i cholesterolu.

Kocanki aplikacji

Tradycyjna medycyna wykorzystuje roślinę jako napotne, oczyszczania krwi, przeciwbólowe i antyseptyczne. Stosowany jest do leczenia hemoptysis, przeziębienia, wyczerpanie nerwowego, chorób grzybowych, chorób trzustki.

Ze względu na wysoką zawartość flawonoidów Helichrysum mogą być używane, aby usunąć raka we wczesnym stadium choroby, a także do usunięcia stany alergiczne. Arenarin substancja skutecznie hamuje rozwój bakterii, które pozwala korzystać z roślin jako naturalny antybiotyk. właściwości użytkowe Helichrysum aktywnie przejawia się w normalizacji układu pokarmowego.

Everlasting normalizuje żołądka i jelit, poprawia trawienie. Ekstrakt roślinny zapobiega rozwojowi gronkowce i paciorkowce, ma działanie przeciwwymiotne, łagodzi skurcze mięśni gładkich jelit. W związku z olejków eterycznych, herbat ziołowych Kocanki zapobieganiu i przerywaniu napięcie nerwowe, bezsenność wyeliminować, pomaga walczyć z depresją i depresji.

W przeciwieństwie do farmakologicznych leków przeciwdepresyjnych wieczne nie tylko uspokaja system nerwowy i odcieni, dzięki czemu może być stosowany w leczeniu osób z syndrom chronicznego zmęczenia.

Ze względu wykrztuśne, przeciwzapalne i bakteriobójcze, nieśmiertelnika stosowany w leczeniu zapalenia oskrzeli i procesy zapalne w nosogardzieli. Wywary rośliny mają ułatwiając działanie w astmie, kokluszu i innych chorób, które powodują silny kaszel.

Przeciwwskazania do stosowania nieśmiertelnika

Bezwzględnych przeciwwskazań Bessmertniki praktycznie nie ma tylko określone ograniczenia dotyczące wjazdu. Substancje czynne zawarte w roślinie, z długotrwałego stosowania kumuluje się w organizmie. Po chwili zaczynają utrudniać pracę wątroby i pęcherzyka żółciowego. Dlatego leczenie nieśmiertelnika nie powinno trwać dłużej niż 3 miesiące.

Następnie konieczne jest, aby zrobić sobie przerwę. Ludzie z żółtaczką i nadciśnienia Immortelle absolutnie żadnych leków przeciwwskazane.

Share →