Jak być szczęśliwym na co dzień?

Jak być szczęśliwym na co dzień?

«Wszystkie uou potrzebujesz to miłość» — Milion razy już słyszałem te słowa, ale do końca rozumiemy znaczenie tego zwrotu?

Gdzie wszystko się zaczyna: przyjaźni, związku. Oczywiście, miłość.

Każdy zainteresowany dowiedzieć się, jak nauczyć się kochać świat i nas samych, jak zarządzać swoją wewnętrzną pogodę postrzegają siebie i świat, jaśniejszy i większy?

Ten artykuł jest oparty na książkach profesjonalnego psychologa, założyciela ośrodka szkoleniowego «Sinton» Nikołaj Iwanowicz Kozłowa.

Wszystko czego potrzebujesz to — aby powiedzieć ludziom: «Uwierz w siebie, kochać siebie, a jeśli masz zamiar się kochać sobie dużo, dasz sobie tyle miłości, że nie będzie musiał wyciągnąć z innych Ty może hojnie.»

Pozwól sobie co najmniej pat samemu, jeśli nie mogą świętować swoje istnienie!

Wynoś się z nerwic — pozwól sobie kochać siebie. Miłość do ludzi zaczyna się od miłości własnej.

Niech codziennie rano z pierwszym obudzić ustawienia: «Ja — dobry, ładny i duży faworyta.»

Dlaczego?

Po pierwsze, to jest bardzo miłe.

Ci, którzy nie wierzą, można spróbować i zobaczyć.

A po drugie, i co najważniejsze — mężczyzna zakochuje się w innym. Głębokie zaufanie samoświadomość «Ja — godne i ciekawa osoba» (lub «- Słoneczny, ze mną nadchodzi święto») działa jako sugestia, hipnoza, wzywając ludzi bez słów — na poziomie podświadomości. Obraz samego siebie staje się sposobem na innych.

Uwielbiam go jednak, ponieważ jest łatwy do miłości, jest ona otwarta do percepcji dobrej postawy.

To jest trudne, jeśli nie niemożliwe, by kochać człowieka, który popycha miłość, wzrosła z nią, nie mogą lub nie chcą (nieświadomie), by być kochanym. Odnosi się to do szacunku i otwartości, i zastanawiał się, czy nie wierzę, że to wszystko może odnosić się do mnie, moje ostrożne podejście musi ugasić te impulsy .

Psychicznie zdrowy człowiek nie tylko uważa, że ​​wie, że zawsze i na pewno godne miłości i szacunku.

Zauważ, że to nie zmniejsza jego krytyczny siebie. Okazało się, że ludzie, którzy biorą się i nie boją się porównywać się do wysokich standardów i postawiła sobie za cel (tj. E) i często niską samoocenę.

Co on obawiać się krytyki? Tak, to się nie stało, a teraz okazało się źle. To nie jest dobre, ale są plamy na słońcu, i następnym razem na pewno spróbować poprawić!

Zła ocena nie jest drapanie duszę, a na koniec, nie zrezygnować z niego jako na wakacje!

Atrakcyjne i że naprawdę kocha się, nie obarczony nerwice człowiek nie ma przeszkód w miłości do innych, wrażliwych na podstawie ich osiągnięć i jest zawsze gotowy przelać jego przepełnienia miłosne.

Miłość do ludzi zaczyna się od miłości własnej

Oczywiście, to nie jest tak proste jak się wydaje. W centrum szkoleniowym «Sinton» stworzyliśmy specjalne szkolenia, które mają na celu pomóc w budowaniu relacji niezbędne, w którym ciepłe i przytulne. Ważne, aby być w stanie łatwo żyć z odsetek, być szczęśliwy każdego dnia, poświęciliśmy naszą wyjątkową rozwój — program, Sinton.

Oczywiście, miłość do ludzi zaczyna się miłości własnej, jednak nie jest jednym istotnym dodatkiem.

To, że nie masz nikogo, złe, musimy stać się bardziej i cywilizowanych.

Cywilizacja oznacza zmianę kierunku od «ja» do «Inne», powstanie instalacja «Widzę i szanuję jako człowieka.»

Wszyscy zainteresowani w pierwszej kolejności i dbanie o siebie. Nie da się całkowicie pokonać, ale musi być dostosowane w rozsądnych granicach.

Można zacząć od drobnych: z życia i dobrej zainteresowania ludzi. «Jaki człowiek jest tym, co żyje i oddycha?» — Zamiast obojętności i dokuczliwy: «To jest to, co jestem samotny. »

Przed próbą przyciągnięcia uwagi do siebie, nauczyć się zwrócić ich uwagę na innych.

To jest po chęci zrozumienia i pomocy innym. «Martwi go to, czego potrzebuje?»

Tak więc, wszystkie zamocowana na swoich wewnętrznych oraz problemów, ale jest to możliwe w takim stopniu!

Bardziej przydatne — opracowanie spojrzeć na siebie. «Czego on chce ode mnie? Co lubię go tym, że — nie, że chce się ze mną zobaczyć? «- Co domyślać się, coś musi zapytać.

Share →