Jak cieszyć się seksem z właścicielem małego penisa?

Jak cieszyć się seksem z właścicielem małego penisa?

Ciekawostki

Nie tak dawno temu francuska Narodowa Akademia Chirurgii było trzymać wymóg zakazu działania, aby zwiększyć penisa. Naukowcy twierdzą, wymóg, że ten rodzaj zabiegu zwiększa szanse na nieprzyjemne konsekwencje po operacji. Pierwszy i główny naruszenie można nazwać zaburzenia erekcji.

Każda interwencja chirurgiczna, jak mówią naukowcy, jest konieczne tylko w niektórych przypadkach, związanych z wadami wrodzonymi penisa.

Ponadto, naukowcy zdecydowali się opublikować wszystkie dane odnoszące się do wartości wielkości męskości. W spoczynku, średnia długość męskiego «instrumentu miłości» jest około 9 — 9,5 cala, ale w czasie erekcji, jest to średnia długość wzrosła z 12,8 do 14 cali. A to same statystyki powinny zapewnić nie tylko mężczyźni, ale także kobiety.

To z tego powodu nie powinny być wyodrębnione rozmiar penisa i mieszkać od jego wielkości, bo mały penis — nie zdanie. Tylko w takiej sytuacji należy podchodzić z prawej strony!

Korzyści z małym penisem

Tak, Twój beau jego głównym organem nie pasuje do rozmiaru «giganta seksualnej», a nawet więcej, był bardzo daleko od tych liczb! Ale nawet w takiej sytuacji, to należy pamiętać, że w żadnych «przeciw» można znaleźć «za». Dziwne, jak się może wydawać, ale członkiem małej wielkości ma swoje korzyści.

Zaletą pierwsze — globalna

Według większości seksuologów, silniejszej płci, którzy mają trochę męskości, o wiele mądrzejszy i bardziej zaradny seks. Jest to przede wszystkim ze względu na fakt, że nachalna kompleks «mały penis», aby je w różnych innych sposobów, aby zrekompensować brak tych samych centymetrów. Uważa się, że tacy ludzie są bardziej wrażliwe i zawsze staramy się miłą kobietę.

Są uprzejmy życzenia paniom i każdy centymetr jej ciała.

Zaletą drugie — minimalne ryzyko obrażeń w czasie seksu analnego

Najczęściej płeć piękna jest ściśle związane z seksem analnym do bólu i dyskomfortu w procesie. Plus, seks z partnerem, który ma znaczny rozmiar penisa może prowadzić do złamania okazji, nawet specjalnym smarem.

Zaletą trzecich — mężczyzn z małym penisem jest łatwe do zrobienia loda

Wśród mężczyzn preferencji seks oralny zajmuje prawie jednym z pierwszych miejsc, ale wiele kobiet nie są skłonne do dzielenia się ze swoim partnerem i to rozkosz jest przede wszystkim ze względu na duże rozmiary jego godności. I jest to, że długoterminowe w czasie seksu oralnego jest odruchem kobieta gag, szczególnie głębokie gardło. Dlatego ludzie, którzy mają małe prącie, są najlepszymi kandydatami do oral (a nawet głęboko), więc tylko kobieta powinna kontrolować sytuację w taki sposób, aby nie obrazić członka zębów.

Zaletą IV — człowiek z małym penisem rzadko do czynienia z problemem erekcji

Zazwyczaj te partnerzy mogą pochwalić się długą i stabilną erekcję. A co najważniejsze, szybkiego zwrotu.

Zaletą piąte — wykorzystanie pozach, które zapewniają maksymalną głębokość penetracji

Z partnerem, można łatwo spróbować w seks stawia te, które powodują ból do właściciela dużego penisa. Na przykład, najbardziej prostych seksuologów są następujące: dla «pies», jedną z opcji pozycji misjonarza, kiedy nogi kobieta oskarżona ramię mężczyzny. Inna opcja — dla jeźdźca: kobieta siedzi na człowieka na szczycie, jej z powrotem do niego.

Cieszący seks z właścicielem małego penisa

Przede wszystkim, aby czerpać przyjemność z seksu z partnerem, o małej penisa, trzeba wyjść poza swoją frustrację i zatrzymać porównując jego męskości z innymi instrumentami miłości, które są dość dużych rozmiarów. Pamiętaj godność tego wielkiego człowieka — nie gwarancję jakości seksu. Dowodem tego może służyć jako oświadczenie słynnego amerykańskiego seksuologa i autor nie mniej popularnej pomocy płeć, Joy Devidzon, która wierzy, że gdy mały penis wchodzi do pochwy kobiety, natychmiast przylega tzw punkt G, kiedy w tym samym momencie wielkiego penisa więcej «poślizgu» obok niej.

Plus, człowiek z małym penisem to wirtuozi cunnilingus. Są one również bardzo umiejętnie własne technika pieszczoty.

Dla pełnej realizacji naturalnej seksualności ma zasadnicze znaczenie nie tylko wielkość męskości, ale także zdolność mężczyzn od początku do końca, aby kontrolować swój wytrysk, aby pomóc swojemu partnerowi poczuć niezrównaną przyjemność. To z tego samego powodu, orgazm uzyskuje się niezależnie od wielkości męskiej wielkości. I to jest fakt!

Mały penis: najlepsza postawa

Seksuolog Ameryki i częścią znany doradca rodzinny Boni Eyker Wilde, radzi: «Jeśli twój partner ma małego penisa, staram się mieć seks z nim w takich miejscach, które maksymalizują głęboko wprowadzone do pochwy penisa. Takie postawy należą pozycji «człowiek za». Również w tym przypadku jest doskonały i zapewnić maksymalną przyjemność dla obojga partnerów, gdy kobieta podczas stosunku będzie wieprz, zmniejszając tym samym intymne mięśnie. «

Innych niż oświadczenia Wilde, seksuologów uwierzyć, że jedne z najlepszych pozach, aby osiągnąć satysfakcję z partnerem objął stanowisko «siedzi twarzą w twarz» lub «kobieta na górze». Te postawy mogą maksymalizacji orgazm penis przed kontaktem z punktu Gee. Możesz spróbować Współpracujemy z takiej pozycji, gdy mężczyzna, gięcie jedno kolano, leżąc na boku, a kobieta z kolei siedzi na nim, jedną ręką opartą na biodrze.

W tym momencie, partner powinien w jak największym stopniu wyginać, który powinien zapewniać głębsze wnikanie do pochwy prącia.

Nie zapomnij o nas wszystkie standardowe pozycji misjonarskiej. Tylko w tym przypadku kobieta powinna mocno objąć jej biodra talia mężczyzn.

Share →