Jak dobrać płaszcz do wykonania?

Jak dobrać płaszcz do wykonania?

Szczegóły Kategoria: Lekcje stylu

Piękny żakiet kobiet — rzeczywista odzież jesienią. Wszechstronny ciuch jest nie tylko przyjemne ciepło jego kochanką, ale także służy jako ikony stylu.

Jednak zakup nowej warstwy jest często związane z pewnymi trudnościami, zwłaszcza jeśli nie może pochwalić się idealnymi proporcjami i potajemnie chcą pozbyć się kilku zbędnych kilogramów.

Oczywiście, każda kobieca postać ma swoje własne cechy, ale istnieją uniwersalne kryteria i niuanse, które będą optymalnie wybrać płaszcz do pełna. To, co zostanie omówione poniżej.

Główne panie błędem pyshnotelye — silne pragnienie ukrycia dodatkowych centymetrów z bezwymiarowych luźne kombinezony. Ale takie modele płaszcz tylko wzmocnić wrażenie rysunku i kobieta ubrana w tym stroju, wydaje się jeszcze pełniej. Nauczmy się, jak wybrać odpowiedni płaszcz do pełna.

Klasyczny żakiet

Nadmierne pełnia — nie powód, aby ukryć swoje kobiece kontury bezkształtnych fałdy. Zwłaszcza jeśli jesteś szczęśliwym posiadaczem figurze «klepsydry» lub «gruszka».

Wybierz klasyczny model Polupritalennye płaszcz nawet do połowy łydki lub kolana.

Nawiasem mówiąc, długość. Pełna dziewcząt nie zaleca się nosić długie płaszcze do głów. Ten styl jest wizualnie poprawia kształt i ogólnie psuje ogólne wrażenie.

Możesz również podkreślić piękne talii z taśmy lub pasa.

Płaszcz Poncho dla kompletna

Motywy etniczne w szafie jesienią — opcja korzystna dla otyłych kobiet.

Ten płaszcz ukryje dodatkowe fałdy brzucha i ud, a także brak talii.

Ponadto, poncho żakiet jest uważany za bardzo wygodny i praktyczny, co można nosić zarówno w pracy, jak i na spacer. Model nie przytrzymać ruchy!

Pamiętaj, że musi być poncho płaszcz w połączeniu z zawężonym dole, w przeciwnym razie będzie tylko aktsentiruete uwagę na jego pełni. Tak, spodnie wyraźnie nie pasuje do tego stylu. Ale przynajmniej zwężone spodnie spadną na miejscu.

Płaszcz z wysoką talią

Share →