Jak gotować ciasto Ptasie "mleko"

Jak gotować ciasto "Gołębia mleka"

Dziś chcę mówić o jak gotować słodkie i pyszne ciasto "Gołębia mleka". Wypełniając powietrze i zamienia porowata. Jeśli nie ma czasu na Biscuit, farsz może przedstawić własne jako deser. Ten przepis jest bardzo proste w przygotowaniu, a wynik przekracza wszelkie oczekiwania.

W przeliczeniu na ilość składników, o średnicy 20 cm.

140 g sproszkowanego cukru;

20 g żelatyny;

25 ml kremu.

Gotowanie ciastko.

Pokonaj jajka z cukrem. Stopniowo dodawać cukier jajka mieszanki mąki z proszkiem do pieczenia. Otrzymaną masę wlać do naczynia do pieczenia, wyślij w nagrzanym piekarniku 180 stopni przez 20 minut.

Gotowy biszkopt ostudzić.

Przygotować nadzienie na ciasto.

Żelatyny, 150 g zimnego mleka.

Jajka rozdzielić na żółtek i białek. Żółtka z mąką, a pozostałe 100 g ciepłego mleka.

Otrzymaną mieszaninę żółtka umieszcza się w kąpieli wodnej i gotować do grubości, stale mieszając. Zauważmy, że w utworzonej mieszaniny grudek. Osobno ubić miękkie masło z cukrem pudrem i wymieszać z chłodzonym masy żółtka.

Białka ubić ze szczyptą soli. Żelatynę rozpuścić moczy na małym ogniu, bez gotowania. Ubitymi białkami i przetopione żelatyna ostrożnie dodać do masy, ugniatać, aż będzie gładkie.

Biszkopt jest odcięta w kręgu, tworząc niewielką lukę między warstwami i kształt obręczy. Ewentualnie gąbki mogą być impregnowane z dowolnym syropu lub mleka.

Wlać nadzienie na ciasto i wysłać nasze przyszłe ciasto "Gołębia mleka" Przechowywać w lodówce, aż do całkowitego krzepnięcia.

Przygotować lukier .

Śmietany i czekolada topi się w łaźni wodnej. Wlać ciasto mrożone wynikowy lukier.

Przechowywać gotowane ciasto "Gołębia mleka" w lodówce, polać polewą i serwowane z herbaty.

Share →