Jak jest noc poślubna

Jak jest noc poślubna

Kończy się ślubem — w noc poślubną czeka na młodych. Na tej nocy składa się z wielu anegdoty, przypowieści, znaków. Jednakże, nie ma absolutnie żadnych informacji o tym, jak młodzi, by spędzić noc po ślubie.

Tradycja noc poślubną

Noc po ślubie ma szczególne miejsce w tradycji wielu narodów. Co więcej, te różne tradycje. Niektóre ludy panna młoda powinna potwierdzić, że jest niewinny: po pierwszej wspólnej nocy narzeczony pokazuje cały arkusz, malowane krwią.

Jeśli nie jest to krew, uważa się, że panna młoda nie była dziewicą, i to może być powodem rozwodu i wszelkiego rodzaju upokorzenia przez pana młodego i jego krewnych.

Wśród innych narodów, kładzie się nacisk na posiadanie dzieci. Wcześniej, około 80% dzieci urodziło się w noc po ślubie. Dlatego też na weselach umieścić młodych nieszkodliwe napoje zdrowe dziecko, bez odchyleń.

Na noc poślubną w naszych czasach

W naszych czasach, tradycja nocy poślubnej utracone. Ślub jest często rodzaj teatru dla rodzin i dla młodych — kolejna przygoda. Najczęściej, noc poślubna nie jest pierwszym, prowadzone wspólnie przez młodych, tyle przygotowań do niej, czy nie.

Jednak romantyczny ślub dotyka wszystkich jednakowo, a dzieci po pijackiej nocy poślubnej rodzą się w naszych czasach. Dlatego lepiej jest stosować się do pewnych zasad postępowania.

Jak spędzić noc poślubną?

W noc po ślubie, młoda i należy zadbać wcześniej: myśleć, gdzie będą bezpieczniejsze, aby ją utrzymać. Pokój powinien być odległy i łóżko — inteligentny. Możesz udekorować pokój z kwiatami z góry, i łóżko — pachnące płatki róż (są sprzedawane w kwiaciarni).

Obok łóżka, na nocnym stoliku, umieścić wodę mineralną i owoce, światło świec — stworzyć romantyczny nastrój: co noc pan młody dostaje przyjemność rozebrać młodej.

Myślę, że nie powinniśmy rozmawiać o tym, co bielizna powinna być panna młoda, piękna suknia. Witamy pończochy, koronki, podwiązki. Następnego dnia rano, para nie postawił na ich stroje ślubne.

Tak więc należy przygotować w strojach zaliczek na drugi dzień ślubu.

Teraz, wiele hoteli oferuje młody, by korzystać z ich usług na noc poślubną. To również sprawia, że ​​sens.

Ślub, wesele w nocy odbędzie się, ale młoda zawsze pozostanie zachwyt i … dzieciak, który będzie być może właśnie dlatego, że w nocy po ślubie.

Share →