Jak leczyć szkarlatynę?

Jak leczyć szkarlatynę?

22 listopada 2010

Opieka i leczenie szkarlatynę

Ze względu na fakt, że choroba może powodować wiele różnych powikłań, leczenie gorączki szkarłat powinny być podejmowane tylko pod nadzorem lekarza. Dzieci, które cierpią na tę chorobę w łagodnej formie, mogą być traktowane w domu pod nadzorem starszych. Ale ciężki, umiarkowany i hypertoxic rodzaj choroby powinny być monitorowane w szpitalu.

Co to jest leczenie szkarlatynę?

Pierwszą rzeczą do zrobienia, gdy szkarlatyna — Ten izolat pacjenta. Mały pacjent nie może podjąć zajęcia w szkole lub przedszkolu. Ponadto, konieczne jest, aby zatrzymać komunikacji z innymi dziecko chorego małej rodziny, o ile nie zostały one przeniesione choroby wcześniej.

Jak długo kwarantanny — formularze zapytania choroby i jej nasilenia. Jeśli choroba przechodzi bez komplikacji, kwarantanna trwa od tygodnia do dziesięciu dni. Do tego czasu, aż dziecko odzyskuje, jest określony w pozycji leżącej na plecach. Menu powinny być wystarczająco nasycony świeżych i postrzępionych warzyw i owoców.

Dopóki temperatura ciała dziecka stale wzrasta, konieczne jest mu dużą napoju (aby zapobiec odwodnieniu i oczyszczanie tkanki z substancji toksycznych uwalnianych przez mikroorganizmy).

Leczenie objawowe

Leczenie objawowe maluch cierpi na szkarlatynę — to przede wszystkim leczenie zapalenia migdałków (Główną cechą tej choroby), jak również normalizację temperatury ciała. Wysypka nie wymagają konserwacji. Ale to nie jest rejestrowana w uszkodzonym zakażenia skóry. niezbędnych do porzucenia kąpiele do zakończenia czyszczenia skóry.

Regulacja temperatury: normalizowania temperatury ciała dzieci polecany podstawie preparatów paracetamolu. Jeśli dziecko ma siedem lat, po konsultacji z pediatrą można stosować aspirynę.

Leczenie bólu gardła u dzieci chorych na szkarlatynę, praktycznie nie różnią się od zwykłych środków podjętych w dławicy piersiowej.

Głównym Terapia

Głównym środkiem terapeutycznym w szkarlatynę jest antybiotyki. Że leki te są zminimalizowane do przypadków śmiertelnych. Po sto lat temu przez chorobę umiera nawet dorosłych.

Na przykład, ta choroba była przyczyną śmierci Prezydenta Stanów Zjednoczonych, George Washington.

Obecnie, do leczenia następujących leków:

Nazwa produktu

Share →