Jak mają kojarzeń zabawa

Jak mają kojarzeń zabawa

W naszych czasach, odsetki w tradycji rosyjskiej ślubu rośnie. Coraz więcej osób spędza celebracji według starej rosyjskiej zwyczaju. Często suknia panny młodej w starożytnym ubrania i rozpocząć przygotowania do ślubu z najważniejszych słowiańskiego obrządku zalotów.

W czasach starożytnych, potępił małżeństwa bez zgody rodziców i błogosławieństwa, więc matchmakers mianowany chrzestnego i jego ojciec, a czasami dorosłych brat pana młodego. Znaki odgrywają ważną rolę w sukcesie biznesowym i dobre, jeśli w drodze do domu panny młodej spotyka kobietę z wody, a koty nie przechodzić przez jezdnię.

Zaloty zaczyna, «Masz towar, mamy kupca …». W celu ochrony przed awarią narzeczonej, przyjaciel udał się do domu z prawej nogi, pristuknuv piąty na progu i zaczął chwalić pana młodego. Jeśli właściciele biura matrymonialne zaproszony do stołu, to znaczy dobra na wesele.

Wszystkie posiłki musiały być przygotowane narzeczonej.

Pan młody panna młoda zapytał jaki prezent chciałaby uciec od tego. Najczęściej zamawiane buty lub buty, materiał sukni. Fed prezent w dniu ślubu.

Nowoczesne kojarzeń jest obrzęd propozycji małżeństwa. Przyszły mąż pyta jego pani rodziców o zgodę na nią ożenić. W wyznaczonych godzinach, dwa bukiety kwiatów, pan młody przychodzi do rodziców ukochanej.

Jeden bukiet prezentuje matka panny młodej, a drugi z oblubienicy.

Byłoby miło swatanie nie opuścił testy bez nadzoru i przyszłych. On zwykle dają cygara, tytoń i dobre wino. Za zgodą ojca dziewczynki kładzie rękę jego córki w ręce przyszłości w-prawo, a następnie w wyznaczonym terminem zaangażowania.

Podczas zaręczyn omówione szczegóły nadchodzącego ślubu, i to jest przygotowanie do niego: rozwiązany pytania o miejsce ślubu, ilości i składu gości i wiele innych. Wiele par wykorzystać ten okres, aby żyć razem, w celu weryfikacji powagę intencji.

Okazuje się, że garnitur na słowiańskim zwyczajem zabawy, ognisty rytuał i nie blednie w porównaniu do nowoczesnych spotkań. Jeśli zdecydujesz się trzymać zdarzenia w zabawny sposób fajne zabawy! To daje ciepło do komunikowania się z drugim rodzicem «przyszłości» i będzie pamiętany przez wiele lat.

Share →