Jak marynowane grzyby? Prawo przepis

Jak marynowane grzyby? Prawo przepis

Marynowane grzyby są uważane za najlepsze zimowe przekąski. Jednak w celu uzyskania smaczne danie, wskazane jest, aby przestrzegać kilku prostych zasad.

Po pierwsze, w celu przygotowania posiłków trzeba użyć małych, małe grzyby z cienką nogę. Po drugie, duże pieczarki polecany wyciąć jak słomki. Po trzecie, w celu nadania fantastyczny smak i przyprawy danie smak powinien być stosowany. Miód letni bardzo dobrze z czosnkiem i koperkiem.

Można również umieścić do smaku na liść laurowy, liści czarnej porzeczki i chrzan. Po czwarte, zaleca się, w procesie gotowania dodać pieprz i goździki.

Uważamy, że bardziej szczegółowo jak marynowane grzyby, więc wyszli chrupiące i bardzo smaczne. Po pierwsze, w celu właściwego obliczyć wymaganą ilość soli. Aby to ważył surowe pieczarki.

Za kilogram miodu agarics potrzebują nie więcej niż czterdzieści gramów.

Przed grzyby marynowane, oczyścić je z kurzu i zanieczyszczeń, opłucz pod bieżącą wodą i wlać świeży, umieścić w garnku szkliwa głęboki. Następnie przejdź do gotowania.

Zapiekanka z grzybami należy umieścić na średnim ogniu i doprowadzić wodę do wrzenia. Następnie, ciecz odpływowy miodu płukania ponownie wlać świeżą porcję wody. Należy ponownie umieścić garnek na ogniu, doprowadzić do wrzenia i gotować grzyby w pół godziny.

Teraz można zdecydować, jak marynowane grzyby, wybierając odpowiednie przyprawy i przyprawy. Oferujemy klasycznej wersji ich przygotowania. Czosnek czyste i każdy ząbek na osiem cięcia kawałków. Gałązek koperku drobno posiekać. Jeśli chcesz, możesz także wykorzystać swoje parasole i łodyg.

W gotowanych grzybów dodać czosnek, sól, koper, porzeczek i liść laurowy, ziele angielskie czarny groszek lub. Jeśli jest to konieczne, to można zmieniać stosunek liczby przypraw, biorąc pod uwagę ich własny smak. Na przykład, można dodać więcej koperek, pieprz, goździki lub wymienić.

Następnie wymieszać wszystkie składniki, przesunięcie grzyby w drewnianej beczce, garnka lub miski. Grzyby przykryć ściereczką, umieścić na górze drewnianą pałką lub odwrócony talerz. Konieczne jest ustalenie średniej wielkości ładunku i pozostawić grzyby w chłodnym miejscu na kilka dni.

Tydzień później, grzyby będą całkowicie przygotowane. Ponadto, są one zalecane, aby zostać rozszerzony w słoikach i pozostawić w lodówce. Przed użyciem należy dodać olej roślinny, cebula, posiekany koperek i czosnek.

Uważamy, że bardziej szczegółowo, jak szybko marynowane grzyby. Z tego przepisu trzeba kilogram agarics miodu, dwie duże łyżki grubej soli i cukru, jednego z trzech liści laurowe, pięć ząbków czosnku, laska cynamonu, kilka Goroshkov czarnym pieprzem i sześć dużych łyżek octu jabłkowego.

Wyczyść świeże grzyby i je wydaje. W głębokiej patelni należy wlać trochę wody i doprowadzić ją do stanu wrzenia. Następnym go pominąć i grzybów, jak tylko sprowadza gotować od teraz na pół godziny.

Zaleca się, aby usunąć z powierzchni pianki do osad. Następnie należy usunąć grzyby na durszlak i pozostawić na chwilę.

Przechodzimy teraz do przygotowania marynaty. W małej potrzeby wlać pół litra wody zbiornika, dodać sól, cukier puder cynamon, pieprz, obrane i posiekane czosnek, liście laurowe. Na koniec dodać ocet.

Marynata gotować przez pięć do siedmiu minut i zalać grzyby. Następnie zagotować przez dziesięć minut.

W tym czasie przygotować małe banki mają tendencję do ubijania nich grzyby, zalać marynatą i pokrywę. Należy pozostawić je do ostygnięcia.

Smaczne i chrupiące przekąski można spróbować w godzinę później.

Share →