Jak mogę dostać orgazmu szybko

Jak mogę dostać orgazmu szybko

Każdy, kto ma problemy z orgazmem, musi przede wszystkim nauczyć się relaksu. I dopiero wtedy próbować nowych pozy do wyniku 100%!

Jak mogę dostać orgazmu szybko

Seks, oczywiście, bardzo przyjemne doświadczenie. Zwłaszcza, jeśli za każdym razem czujesz jasny orgazm. Jak to osiągnąć?

Punkt w technice!

Preludium — przygotowuje się do szybkiego orgazmu

Urządzenia zwiększyć uczucie. Bez niej trudno kosztować partnerów w par. Puste, ulubione pieści swoje ręce i język łechtaczki, piersi i pośladki, gdy sam nie prosić go, aby przyjść do Ciebie.

Stawia na szybkie orgazm

SEX PONIŻEJ

Połóż się na plecach, włożyć poduszkę nieco poniżej talii i przytulił jej mąż kopnął ją w pasie. W tej pozycji, jego penis będzie podrażniać przednią ścianę pochwy i zajmie Ci dużo przyjemnych doznań.

Seks na krześle

Siada na krześle, i usiąść na nim. Wycisnąć go jak najwięcej i przejść tam iz powrotem. Więc można stymulować łechtaczkę i punkt G i partnera w tym czasie może pieścić swoje piersi.

SEX DEEP

Uklęknij na brzegu łóżka i opierają się na łokciach. Twój mężczyzna jest w was, stojących na podłodze. Po pierwsze, będzie hit głębokość penetracji.

A po drugie, to może jednocześnie stymulować łechtaczkę rękę.

SEX NA WAGA

Niech siedzą na brzegu łóżka. Usiądź na górze naprzeciw niego i powoli zgniłe temu. Teraz twój partner porusza się tam iz powrotem, trzymając biodra.

Wypoczynek i relaks.

Sex od strony

Połóż się na boku, tyłem do partnera. Gdy przyjdzie się, podnieść nogę i oddanych na niego. Tak będzie łatwiej stymulować łechtaczkę i piersi, a możesz pomóc.

SEX w pozie "NOŻYCZKI"

Połóż się na boku, tyłem do ukochanej. Unieś nogi, więc łatwiej było wprowadzić penisa do pochwy. Teraz mocno pochylony do przodu i przesunąć ją w pośladki.

Wejście kąt i stymulacji łechtaczki jednocześnie daje jasny orgazm.

SEX NA plecy

Połóż się na plecach i umieścić swoje kolana lekko ugięte nogi na ramionach partnera. Przednia ściana pochwy swoje bardzo wrażliwe na takie głębokiej penetracji.

Seksowny top

Spróbuj usiąść na nim, jak on leży na plecach. Ale w tym samym czasie włączyć do niego plecami i wykonywać ruch obrotowy biodrach.

SEX na brzuchu

Połóż się na brzuchu, unieś nogi i przesunąć nogi. Kiedy czujesz, że go wewnątrz, powoli opuść biodra i doprowadzić swoje stopy razem. Bardzo skuteczne!

Share →