Jak nauczyć się rysować graffiti,?

Jak nauczyć się rysować graffiti,?

Graffiti stał się szczególny rodzaj Sztuki Nowoczesnej ulic, który jest obrazem rysunków na ścianach. Często można zobaczyć brzydką linię, której nie można nazwać sztuką, a oni tylko zepsuć budynku, ale są prawdziwe arcydzieła. Do zastosowania w tym przypadku, głównie farby aerozolowe. Aby stać się prawdziwym artystą graffiti trzeba poświęcić dużo czasu.

Od czego zacząć? Aby rozpocząć nauczyć się rysować graffiti, ołówek na papierze. Dlaczego szkicowania?

Nawet doświadczeni artyści graffiti, (pisarze) zawsze wykonywać szkice, ponieważ w ten sposób można wstępnie wybrać luku, kolor, poszczególne części. Nie bardzo łatwo zabrać puszkę farby i natychmiast wymyślić wspaniałe remis. A jeśli trzymasz w rękach próbkę, to będzie dużo łatwiejsze.

Wymagane jest

 • Pragnienie i inspiracją do pracy.
 • Farby, kredki, markery.
 • Do wstępnego szkicu gumką i ołówkiem.
 • Papier i Najlepszy album (miniatury, że zebrane w jednym miejscu i obserwowali w miarę postępów).

Instrukcja

 • Aby nauczyć się rysować własne, trzeba zacząć obserwować pracę innych. Ale jeśli nie wiesz, jak na graffiti rysowane ołówkiem, to należy spojrzeć na graffiti farby wykonane. Jeśli wybierzesz dowolny jedno zdjęcie. Na tym etapie, główny wizualnie zrozumieć podstawowe zasady.
 • Jeżeli nadszedł czas, aby wyciągnąć, Zacznij od podstaw. Narysuj tekst lub prostych rysunków dwuwymiarowych. Chociaż nie można ich nieporęczne, podstawowym zadaniem jest dowiedzieć się, jak pewnie narysować ostre kontury i kolory. Dobre wyniki bez twardą ręką, nie zostanie osiągnięty.
 • Na początku może się wydawać, że nie można osiągnąć dobre rezultaty.

  Po prostu ignorować te myśli. Nie bój się łączyć niezgodna kolor, bawić się z konturami i odcieni — niezwykły wzór, więc nie zwrócić uwagę, tym bardziej, że wyróżnia się od mas.

 • Ponadto przed rozpoczęciem, należy zapoznania się z podstawowymi stylami zdjęcia z listów i tekstów.

  Poniżej UchiEto będzie krótko opisać te style i porozmawiać na temat funkcji każdego. Warto również pokaż wyobraźni. jak w każdej twórczej konieczności podjęcia inicjatywy. Zagraj z wymiary weszła ozdoby szczegółowo.

 • Rozpocznij swój trening z wizerunkiem jednego niezbyt długiego słowa, można z nią w żaden sposób, czy nazwy. Po zakończeniu wszystkich grafitti twórcy ma swoją własną sygnaturę, tzw przywieszka .
 • Letters powinien znajdować się w niewielkiej odległości od siebie. W tym przypadku, będzie można je zakończyć i poszerzyć. Po narysować szkic, warto grać z siła nacisku. Wtedy czujesz się obraz i można łatwo zmienić kontur szerokość i głębokość.

  Nie zapominaj także o zastosowaniu cieniowania — to pozwala na tworzenie ciekawych efektów. Jeśli wyznaczyć sobie cel, aby etykiety woluminu — musisz umieścić cienie i światła, rysować litery na boku. Ponadto, tekst może być wykonane z perspektywą, że jest, jak to było do usunięcia go z sali.

  Aby to zrobić, tylko trochę wąską część linii, chcesz zrobić. Wizualizację sięgania do szyn na odległość i wstawić je w tekście.

Style

 • Bubble lub bańki.

  Listy okrągłe, jeśli napompowane, łączyć ze sobą. Ten styl jest popularny wśród początkujących.

 • Dziki, Dziki styl. Nieczytelne, splątane litery z bardzo szczegółowo.

  Stos złożonych przeplatających znaków i dodatkowych elementów.

 • Mesjasz. Warstwy tekstowe, gdy pokazano kilka zdjęć z wyrazów, które są nakładających się na siebie.
 • Charakter.

  Można to zrobić tylko przez tych, którzy mają już dobre skłonności artystycznych. Ten styl jest często rysowane postaci z kreskówek i komiksów.

 • Blokbasters.

  Szerokie i duże litery na wykorzystaniu tle (które jest wykonywane przez wałek).

I wreszcie kilka porad jak przedstawiają tekst w stylu bańki. Tak, pierwsza litera okręgu z ołówkiem, a jednocześnie nie ma ostrych krawędzi. Wystarczy wykonać drugie łagodną linię. Po osiągnięciu pożądanego stopnia szerokości i okrągłości, usunąć wszystkie rozszerzenia (początkową literę zbyt). Następnie obraz, który wyszedł kolory farb lub znacznik. Eksperyment z szczegóły, tło i kombinacji kolorów.

Czy w jasnym miejscu, aby zakończyć kilka podkreśla.

Share →