Jak nazwać papugę

Jak nazwać papugę

Jeśli jesteś szczęśliwym posiadaczem egzotycznego drobiu, wkrótce uruchomić na problem, jak zadzwonić papugę. Fantazjować, że w przyszłości będzie można nauczyć się wymowy nicki wraz ze zwierzęciem.

Kliczko papuga: ogólne zalecenia

Idź bardzo poważnie do wyboru nazwy dla zwierzaka, bo Zwierzęta, podobnie jak ludzie, przyzwyczajeni do jego nazwy. Jeśli kilka lat będziesz chciał zmienić nazwę cache w potężnego Herkulesa nieprawdopodobnym birdie dziękujemy za inicjatywę.

Spróbuj wybrać pseudonim, która obejmuje spółgłoski g, h, w, w, r, k, p, d, f, g. samogłoska preferowane , e, i. Unikać s stomatologicznych, P, S, i mało nadaje sonorystycznym m, n, l, a samogłoski o, u, e, w, i. Ksywka dla kotów lub psów, takich subtelności rozważyć niekoniecznie dlatego Murka lub Tuzik z wszystkich swoich umiejętności dydaktycznych nie powiem nazwy, ale papugi są znane od miłości do rozmowy. W związku z powyższym, w przypadku korzystania z zalecanych dźwięków, jest prawdopodobne, że wkrótce będzie nazywać się ptak z nazwą.

Nie jest konieczne, aby wymyślić pseudonim zbyt długo, to jeszcze musi być zredukowany do krótszej wersji. Nie koniecznie zadzwonić do ptaka w pierwszej godzinie po zakupie. Przyjrzyj się ucznia, uczyć się jego nawyki, charakter, ponieważ nazwa ptaka należy podchodzić.

Innym ważnym punktem — prawo do decydowania o płci papuga. w przeciwnym wypadku należy zmienić nazwę na zgodzie z analogowej.

Kliczko dla mężczyzn

Ignorowanie popularne wśród ludzi pseudonimów Kesha, Boże, Cyryl, rozważyć kilka opcji pseudonimów dla mężczyzn. Na przykład, elegancka duża papuga można nazwać Jacques lub delikatnie Zhakosha, ciasno jeść imię kochanka Zhorik (Jora), ptak, który panuje w kolorze żółtym, rozmowy Zheltikov lub szklano-jaszczurka, może ona w końcu przekształciła prostu Puzik lub jeśli wolisz, Teletubisie.

Ponieważ papugi ćwierkają, można odebrać krótki nick z literą h Istnieje wiele rozwiązań.: Chi-li, chipy, chip Laska, Bangs, Korba, Chuck, Chucky. Jednak niedawno nick może być związane w umysłach niektórych słynnych lalek-zabójcy.

Statuesque przystojniak, który uwielbia patrzeć w lustro, nazwy typu suit Cupid (Amurchik), Diament. i dobroduszny błaznem — Anton, Arkady, Atos, Archik, Shustrik, Szura i inne.

Kliczko dla kobiet

Całkiem pasuje żeński nazwy Aurora, Arish, Irisha, Fluff, FIFA, Cyrus, Coco (W pamięci Coco Chanel, oczywiście). Zabawne nazwy mash Cha, Chica, Czita, Chupa, carding (odmiana imienia dla chłopca Kesha), Szura, szyszki, Knop, kruszyć. Bardzo wzruszające dźwiękowe opcje gastronomiczne, takie jak pliki cookie, Doughnut, Bun (Plush), wazeliny, kiwi i tak dalej. P

Idąc z duchem czasu, zadzwonić na oddział po bohaterki popularnej serii filmu. na przykład, Penny («The Big Bang Theory»), Prue («Zaczarowana»), Phoebe («Przyjaciele»).

Nie możesz odejść i zadzwonić papugę Ptaszyna. To też ma swoją własną oryginalność. Lub korzystać z tego samego korzenia Ptak Ptushko, Birdie, Ptyusha.

Nie ważne jak to nazwać swojego zwierzaka, jeśli to miłość, to będzie najbardziej unikalnych ptaków na świecie, nawet jeśli będzie się nazywać po prostu Kesha lub Xenia.

Share →