Jak obniżyć temperaturę w ciąży

Od czasu do czasu ktoś w czasie ciąży jest unikać wszelkich infekcji wirusowych towarzyszy wzrost temperatury. I wiele kobiet w ciąży po prostu nie wiem, co robić i jak szybko obniżyć temperaturę nagle wzrosła.

Jak obniżyć temperaturę w ciąży

Jeśli masz nagłą gorączkę bez wyraźnej przyczyny, że jest, nie ma żadnych objawów przeziębienia, nie ma innych zmartwień, a następnie zaczynają samoleczenia nie jest konieczne, a co więcej, nie słuchać rad "doświadczony"A do lekarza w celu ustalenia przyczyny tego zachowania w organizmie. Bardzo często na początku gorączki ciąży – nie jest to, że rozruchy na zimno, i jest to naturalna reakcja ciała do ciąży i na pierwszym miejscu jest wynikiem zmian hormonalnych. Zwykle ta temperatura nie wzrośnie zbyt wysoko, i ostatecznie przechodzi, ale lepiej jest przejść testy, aby wykluczyć procesy zapalne.

Jednak jeśli temperatura podniesie się powyżej 38 korpus°C, trwa długo i towarzyszy katar, kaszel, kichanie, ból gardła, należy natychmiast zacząć działać. Temperatura ta jest bardzo niebezpieczne dla przyszłości dziecka, w szczególności w pierwszym trymestrze ciąży, gdy okruchy tworzą się narządów i tkanek. Wysokie temperatury w czasie ciąży może prowadzić do różnych schorzeń, okruchach głód tlenowy, a na dużej scenie ciąży aż do porodu przedwczesnego.

W czasie ciąży nie powinny przyjmować wiele leków, ponieważ znajduje się w dziecko. Dotyczy to przeciwgorączkowe, więc należy odwoływać się do różnych popularnych sposobów obniżenia temperatury.

Po pierwsze, gdy temperatura wzrośnie, należy pić dużo, to najlepiej, jeśli jest ciepło zakwaszone napoje (herbata z cytryną, sok żurawinowy, żurawina napojów) mogą być dodawane do herbaty lub maliny porzeczki liści, które są bardzo bogate w witaminy S. zmniejszyć gąbkowania ciepła i chłodne. Nie jest to konieczne w czasie owijania się silnie temperatury. Musisz być na dużych ubrań bawełnianych ciała, aby oddychać i ochłodzić się.

Ale z folku środki są również warto być ostrożnym w czasie ciąży nie można stosować gorącą kąpiel stóp, pić napary i wywary z nagietka. Nawet obficie napoju pod koniec trzeciego trymestru ciąży powinien być bardzo ostrożny, ponieważ możliwych obrzęków.

Przyszła mama musi być bardzo ostrożny w czasie zaostrzenia różne infekcje i epidemie zimne grypy, ponieważ są niebezpieczne nie tylko ze względu na wzrost temperatury, i może mieć wpływ na przebieg ciąży w ogóle. Wysokie temperatury w czasie ciąży – jest okazją, aby natychmiast skonsultować się z lekarzem, który ustali przyczynę jego wzrost, jeśli to konieczne, przeprowadzać badania i doradztwo jak obniżyć temperaturę w ciąży bezpieczne metody.

Share →