Jak odzwyczaić dziecko od piersi? Moje osobiste doświadczenie.

Jak odzwyczaić dziecko od piersi? Moje osobiste doświadczenie.

13 lutego 2013 przez Victoria

Jak odzwyczaić dziecko od piersi?

Jak to zrobić, jak odstawienia dziecka od piersi na długi czas, byłem dręczony pytanie. Sprawdziliśmy kilkadziesiąt książek i odtłuszczone z Internetu. Z porad, które słyszał i widział, że to możliwe, aby tylko jeden wniosek, aby być odstawiane od piersi stopniowo i mniej stresu dla dziecka. Ale widocznie mam ta odpowiedź nie jest bardzo dużo i rozmieszczone w taki sposób, stopniowo, w celu zastąpienia żywności i żywienia dorosłych dorosłych żywności nie są chciał w ogóle.

I dlaczego, kiedy moja matka w pobliżu, leżą przytulać, pobaldet słodkie oczy i zjeść można jeszcze zobaczyć wiele mama i włosy splątania ręce.

Było ciężko, ale nie tak mocno, jak myślałem, i jak sobie wyobrażałem. Główne mocno postanowić inaczej nie. A ja rozwiązany długo, ale tym razem było już zaangażowana) dziecko w tym czasie było już 1.4 i mam stała się ciężarem i musiał opuścić na chwilę.

Chociaż mogę powiedzieć, karmienie piersią jest bardzo fajne, ale wszystkie odporność i zdrowie, które słyszałeś, jest dużo łatwiej niż wymyślanie jak karmić to potwory, które wciąż czytelne w żywności niż papieża, a nie została wymyślona przez fakt, że gwiazdy są w odpowiedniej kolejności i będzie go jeść;))) Tak więc w ciągu jednego dnia po prostu zdecydował, że nadszedł czas, aby sprawdzić, po prostu nie da. Zwykle nerwowy nie spać przez kilka nocy ok i chciał dostać pod t-shirt w pierwszym tygodniu, ale zaczęłam jeść dużo lepiej niż regularne żywności i napojów butelki nanoch mleka, wody konwencjonalny krowiego rasy. Następnie włącza się do mieszanki, jeszcze witaminy i minerały w tym coraz chair mieszaniną lepiej.

Było trudno, ale nadal jest to możliwe, a jeśli zdecydujesz, że działania i nie myśleć o tym. Moim głównym strach było to, że syn nie chce jeść, ale jak to lekarz powiedział Komorowski, w tym przypadku: nie chce, to nie głodny i miałby rację)) Chociaż my mamusie czasami wydaje się kwestią życia i śmierci, a ja szalenie martwi i nie martw się, nie będzie głodny.

Kolejnym punktem, który może wystąpić, jest to, że klatka piersiowa bolała tygodniu. Jestem na trzeci dzień męki kupił dwie tabletki dostineks, że ponownie przeczytać fora, prawie mi nie pomaga, aby wyrazić kilka razy do 50 g, wykonane nanoch kompresuje także z miodu i chleba i kapusty trochę łatwiejsze dla mojego życia, ale powiem ci, że to bolesne. Dlatego, zazdroszczę ci, którzy byli w stanie rzucić karmienie stopniowo i nie cierpieć. W końcu, załamał się i poszła do ginekologa. Pierś w tym czasie był tylko kamień.

Gynecologist, że w takich przypadkach nie jest możliwe, aby wyrazić w ogóle, 5 g, ponieważ karmienie piersią jest pobudzony. Powiedział, że jest to konieczne, aby związać i przypisać do mnie Alaktin. I na pewno nie dlatego, że już w bandażach boli, być może jest to lepsze od pierwszego dnia było.

Alaktin jest to, co naprawdę pomogło tam w wielokrotności 2 tabletek, a drugi nawet nie pić. Dosłownie już lepiej rano po pierwszej tabletce. Więc tutaj jest takie doświadczenie, nadal nie rozumiem, dlaczego dostineks nie działa, bo droższe i cała jego chwała, ale widocznie moja laktacja 2 tabletki nie wystarczyło.

Powodzenia, jeśli jeszcze śmiesz teraz. Najważniejsze, aby być silny i pewny swojej decyzji, że dziecko nie czuje spadek wątpliwości. Pierwsze dni, zwrócić uwagę na siebie, do maksimum, musi czuć, że jej matka nie chce odejść i jest zawsze tam, przytulić i pocałować i nie poszedł nigdzie.

Teraz tyle czasu minęło, od kiedy pamiętam, jak często w szpitalu po raz pierwszy umieścić dziecko do piersi, a dziecko jest często przypomina, że ​​kiedy jest zasysane sisyu. On śmieje widząc pod prysznicem kilka razy zdarzyło się otworzył usta i pociągnął nawet po długim czasie i wiele roześmiał się dużo, i zasnął lubi położyć rękę za kołnierz, jak zawsze bezpieczniejsze i cieplej. Nie żałuję, że minęliśmy ten etap, i nie żałowałem, że mieliśmy, czekaliśmy przed o wiele więcej takich interesnogoKak treningu toaletowego;)))

Mamo,   z miłości do dziecka

Jeśli korzystają ten artykuł, zapisz się do moich aktualizacji bloga przez e-mail. Udostępnij link do strony ze swoimi przyjaciółmi. Zapraszam do opuszczenia poniżej komentarze (patrz. Jak skomentować).

  Twoja opinia jest dla mnie ważne.

Share →