Jak określić płeć dziecka brzuch

Jak określić płeć dziecka brzuch

Podczas ciąży organizm kobiety jest bardzo się zmienia, a zmiany te są widoczne dla wszystkich innych. Mamy tu na myśli nie tylko psycho-emocjonalną stronę, ale, przede wszystkim, kobiecego ciała. Im dłużej, tym bardziej staje się widoczne brzuch. Żołądek czyjeś jest mały, zgrabny, ostre trochę i pozostaje prawie taka sama przed dostawą. Ktoś włamał się do żołądka, okrągłe.

Od czasów starożytnych, ta «inność» były związane z przyszłej płci dziecka.

Istnieje wiele sposobów na określenie płci dziecka. Ktoś próbuje nawet wstępnego programu płeć dziecka, a oblicza dzień, w którym można wyobrazić sobie dziewczynę lub chłopaka. Jest to jednak możliwe, aby określić płci dziecka w macicy?

W żołądku określić chłopca lub dziewczynę osiadł tam?

Jest to często ma eksperci wezmą płeć dziecka w badaniu brzucha matki oczekującej. Nasza babcia jest nadal przekonany o bezpośrednim związku między kształtem brzucha i płci dziecka.

Na przykład, uważa się, jeśli brzuch kobiety w ciąży i stóp pojawiają małych włosków, to będzie chłopiec. A jeśli żołądek jest szeroki, niejasne, jest w kształcie miski i ustawić wysoki, należy poczekać na dziewczyny. Jeśli brzuch, ostre kije, którego kształt przypomina «ogórka» i jest niski, to chłopiec.

W tym przypadku, brzuch do przodu, a jeśli spojrzeć na kobiety w ciąży z tyłu, nie można się domyślać, że w tej chwili jest w ciekawym miejscu. Jeśli pojawiają się wybrzuszenia prawo brzucha, mieszkał chłopiec, jeśli lewy — ta dziewczyna. Ale z tych hipotez, współczesna medycyna nie zgadza. Ona twierdzi, że kształt brzucha nie ma związku z podłogi nienarodzonego dziecka, oraz określenia płci dziecka w brzuchu jest niepraktyczne, ponieważ kształt brzucha zależy tylko od cech strukturalnych w szczególności kobiety, a także wielkości i położenia płodu wewnątrz brzucha.

Według badań medycznych, gdy żołądek wybrzusza się do przodu, a matka ma wąskie biodra, a dziecko niewygodne pobyt w inny sposób, bo to blisko. Jeśli ciężarna szersze miednicy, dla nienarodzonego dziecka w łonie matki jest znacznie więcej miejsca na komfortowy pobyt, więc spready żołądka i rozprzestrzenia się. Tak więc, według ekspertów, nie jest możliwe, aby określić płci płodu w żołądku.

Ponadto, z punktu widzenia medycznego i zgadzam posiadaniu wielu rodziców, których prognozy nie zostały potwierdzone, ale wciąż wiele osób nadal wierzy, że otrzymasz. Rzeczywiście, przed pojawieniem się USG położnej prawie zawsze prawidłowo przewidzieć płeć dziecka w postaci brzucha i jego prenatalnej zachowania.

Nawet nasi przodkowie powtarzane próby w celu określenia płci dziecka w postaci brzucha dla wielu wieków. Metoda ta jest powszechnie stosowana definicja do dziś. Każda kobieta w ciąży codziennie czułem się w moim żołądku szuka przyjaciół, znajomych, lub po prostu przechodniów, a często wiele z nich stara się wyrazić swoje sugestie, kto będzie chłopiec czy dziewczynka.

Określić płeć dziecka w brzuchu w ciąży może być obecność lub brak talii. Chłopiec pozostał niezmieniony talii matki: oto, jak to było przed ciążą, i pozostaje przez cały czas syn ciąży. Dziewczyny nie zostawić śladu talii, ponieważ żołądek jest rozłożone równomiernie po obu stronach.

Innym podjąć seks dziecka można ustalić na nitkę z igłą i trzymając go na brzuchu. Jeśli igła jest w kółko na brzuchu, należy poczekać na chłopca, a jeśli igła kołysanie się na boki, to będzie dziewczynka.

Czy nie wierzyć znaki krajowe w celu określenia płci dziecka każda kobieta w ciąży decyduje za siebie. Ponadto, każda przyszła mama wie, że trafna płci dziecka jest możliwe dopiero po dostawie.

Zdecydowanie zaleca się rozpoczęcie leczenia po konsultacji z lekarzem!

Share →