Jak określić płeć dziecka przez krew

Jak określić płeć dziecka przez krew

Która dziś tylko nie ma metody określania płci dziecka. Tabela, kalendarze księżycowe, zaktualizuj krwi, wykresy i dieta – wszystko to w wielkim «popyt»Bo każda para nie może się doczekać, aby zobaczyć, kto urodzi się w rodzinie. I choć młodych (i nie tak) nawet par «kupiony» lub chłopca. czy dziewczynka. opiera się na jednej z metod.

Dość powszechne i popularne jest metoda określania płci dziecka przez krew. O ile jest on skuteczny i czy do niego zaufania (zwłaszcza, gdy jest istotne, aby dziecko określonej płci, na przykład z powodu prawdopodobieństwa chorób genetycznych, które są transmitowane tylko przez linii męskiej) jest trudna do określenia. Wiele par odnoszą się do tych metod, jak gra, ale są tacy, którzy wierzą, przez wiele meczów w rodzinach przyjaciół i krewnych.

Aktualizacje krwi i płeć dziecka

Naukowcy uważają, że we krwi danej osoby ma tę właściwość «być odnawiane», U mężczyzn proces ten odbywa się co cztery lata, a dla kobiet – raz na trzy lata. Niektórzy eksperci wykorzystali tę właściwość, a okazało się, że z «młodzież» we krwi zależy od płci dziecka, to znaczy, których krew młodsza w momencie zapłodnienia – Mama i Tata – odpowiednio podłogi i przyszłego dziecka urodzi.

Oferujemy Państwu szczegółowe obliczenia. Papież do 30 lat, a matka 25 Wiek mężczyzn podzielić przez 4 i wiek kobiety – i porównać trzy reszty 30: 4 = 7,5; 25: 3 = 8,3.

Bilans papieża więcej, to chłopiec. Jeśli nagle równowagę nikt nie ojciec, domniemywa się urodzić bliźniaki.

Share →