Jak ozdobić tort z kitu

Jak ozdobić tort z kitu

Mamy dużą rodzinę, i wszystkie moje dzieci po prostu uwielbiają słodycze. Dlatego nie uroczystą kolację dobrze, nic nie możemy zrobić bez dużych i pyszne ciasto. I za każdym razem, ciasto musi być inny, a jego unikalny wygląd.

Szczerze mówiąc, do niedawna, udekorować ciasto jako szczególny sposób nie mogłem się bardzo dobrze, choć Starałem. Pewnego dnia dowiedziałem się od znajomego o istnieniu tak wspaniały materiał do dekoracji ciasta jako pasty cukrowej.

Od tego czasu, jak nauczyć się pracować z nim, życie mojej rodziny naprawdę znaleźć nowe kolory – Nasze ciasta są jasne, pyszne i niezapomniane: przedmiotem mojej osobistej dumy i podziwu innych.

Co to jest uszczelniacz?

Słodycze nazywa lany dość powszechne we współczesnym świecie, elastycznego materiału, który może być ozdobione którykolwiek z wyrobów cukierniczych (ciastka). Podstawą do kitu jest we wszystkich przypadkach, w proszku miele cukru. Pomocniczymi same elementy mogą różnić się od skondensowanego mleka i miód w gumie do prawoślazu «Ptasie mleczko» i żelatyny.

Materiał ten można kupić gotowe, ale o wiele bardziej interesujące, chcąc ozdobić ciasto, gotować samemu. Aby nadać kolor i smak można używać barwników spożywczych (żelowany proszek) i smaki i esencje.

Jeśli «chemia» nie chce stosować, można ozdobić za pomocą pasty proszku buraków (dostępnych w aptekach) – różowy; kakao, rozpuszczoną czekoladę – brązowy; rokitnika – żółty; atramentem mątwy – Czarne i sok ze szpinaku – zielony.

«Oczy boją, ale ręce robią»

Po pierwsze, udekorować ciasto z kitu wydawało mi się rzeczą wielkiej i wymagają szczególnej wiedzy i umiejętności, jednak «kopanie» kilka dni w internecie i patrząc na wielu kursach mistrzowskich, w tym samouczki wideo, doszedłem do wniosku, że nic nie jest niemożliwe.

A następnego dnia urodził się jego syn, byłem w stanie urządzić pierwszy tort. Dane z kitu (zrobiłem to z «Ptasie mleczko» – Jednym z najprostszych opcji) nie tylko atrakcyjne, ale również smaczne.

Od tego czasu udekorować ciasto dla mnie to nie problem. Chcesz róże i lilie – Proszę biedronki i pszczoły – witamy z powrotem. I wszystko, co dusza zapragnie.

Kilka ważnych punktów do pracy z kitu

Jeśli zamierzasz ozdobić tort z kitu, należy pamiętać, że w zetknięciu z wilgotnym otoczeniu, lany ma tendencję do stopienia. To jest, bułeczki i tort nie powinno to być zbyt mokre i soczyste, a jeśli tak, to przykryć cukiernicza arcydzieło śmietany wstępnie oleju lub ganache czekolady, a następnie pozwolić mu dobrze stwardnieć.

Jednostkowe dane z kitu, które planowane jest do dekoracji tortu, to lepiej, aby kilka dni, zanim trzeba uzyskać na torcie. Podaj dane z lanego oraz zamrożenia gdzieś w suchym miejscu. W przeciwnym razie ryzykujemy utratę swój pierwotny kształt i udekorować ciasto prawidłowo. Nawiasem mówiąc, zrobić biżuterię z lanego może i przejść kilka tygodni, i umieszczano do przechowywania w zamkniętej misce, a następnie przechowywać w lodówce.

Pozostałości kitu można zapisać do kilku tygodni w lodówce, szczelnie zamknięty z celofanu. Zamrażarka lany zachowa swoje właściwości i do kilku miesięcy. Więc można ozdobić ciasto w każdej chwili.

Ciasto «Różowy nastrój»

Np chcę przedstawić Państwu jeden z sprawdzonego przeze mnie osobiście recepty ciasta, które mogą być ozdobione kitu. A więc,

Potrzebujemy dwóch biszkopt i 500 g kremu olej na skondensowanego mleka i 200 g kitu różowy do dekoracji produkt (100 g więcej blade odcienie, i 100 g jasne). Do ciasta ciasto może impregnacji lub syrop malinowy truskawkowy.

Wyjąć ciasto, pokroić wzdłuż na 2 części każdy. Następnie każdego powstałego nasycenia części na wewnętrznej stronie niewielkiej ilości syropu. Można zastosować krem.

Krem może być ozdobione syrop malinowy uzyskać różowy kolor.

Teraz dodać do ciasta na wierzchu sobą i pokryte tort na zewnątrz, zapewniając równą powierzchnię. Daj krem ​​stać w lodówce przez co najmniej godzinę. Po tym możemy go urządzić.

Rozwałkować przygotowaną pastę w cienkiej warstwie, przed posypane stół i wałek do ciasta i ostrożnie dekoracji skrobi otrzymuje się warstwę powierzchniową lanym ciastem. Dodatkowy nóż krawędź cięcia okrągłą pizzę. Wyjąć ciasto do nasiąknięcia na kilka godzin w lodówce przed podaniem i udekorować konieczne jest wstępnie wykonany z lanego kwiatów i róż, moczyć im powód do małej ilości wody.

Appetit!

Share →