Jak położyć podłogę winylową

Jak położyć podłogę winylową

Powiemy Ci, jak szybko i łatwo zrobić podłoga jest bardzo dobra. Można to zrobić za pomocą rolek winylowych. Łatwiej położyć winylu jednostronne taśmy klejącej, trochę więcej kłopotów z nesamokleyuschimsya — każdy arkusz musi być smarowane.

Materiały i narzędzia:

  • skrobak
  • frez z wymiennymi ostrzami
  • Klej rozpuszczalnik do podłóg z tworzyw sztucznych
  • Taśma klejąca z jedną powierzchnią samoprzylepną taśmą klejącą, warstwą klejącą na obu powierzchniach
  • litery cienką grubego papieru lub tektury
  • Nowa wykładzina winylowa

Proces:

1. Przygotuj podłogę do układania winyli.

2. Konieczne jest, aby cięcia winylu dla wszystkich występów i podłodze szczelinowej. Lepiej, jeśli najpierw zaznacz wszystkie kontury pokładu na kartonie, a następnie po prostu wynik na winylu.

3. Gromadzenie arkuszy tektury, trzyma ich razem z noża taśmowego i przeciąć trójkątnym otworem. Muszą oddać w nich, pisanie było łatwo poruszać się po podłodze i przymocować za pomocą taśmy klejącej.

4. Spread modelu litery na ścianach pokoju, mocowania z każdego arkusza już zapakowane.

5. Czyste podłogi całkowicie rozprzestrzenia rolki winylu odkrytą. Standardowa szerokość rolki -. 4 m Pożądane jest, aby połączyć je z krawędzi ścian pokoju. Jeśli pokój jest szerszy, to zajmie kombinację dwóch lub nawet więcej kawałków.

6. Merge sztuk winylu, ponieważ wzór. Nie żałuję, taśmy do dobrych kombinacji.

7. pozostanie puste podłogi nałożyć wzór papieru. Podłogi winylowe dla wzorcowymi blachy konturów marker wszystkich przeszkód.

8. Model zbioru listów. Nacięte linie na winylu, a pozostała część pióra. Wykonujemy małe szczeliny dla przeszkód, które przechodzą przez winyl.

9. Przeniesienie do przygotowanych listów winylowych, nie rzucając dwa połączony arkusz. Otwory pokrywa się z przeszkodami.

10. Nóż cięcia litery nałożone na siebie w taki sposób, że litery zawarte obok siebie utworzonego złącza. Sprawdzić jakość stawów.

Share →