Jak powrócić do ukochanej

Jak powrócić do ukochanej

Jeśli próbowałeś różnych metod i są zdesperowani, aby powrócić do ukochanej osoby, nie tylko trwać niezależne czar . Istnieje wiele spisek i Wezwanie . przez które ulubione zwroty. Jednak trzeba się upewnić, że on lub ona chciała zostać w domu.

Jak wrócić do Man

Wezwanie to jest odczytywane jako «jego» mężczyzn i do kogo jesteś tylko stara się przyciągnąć. Należy otworzyć okno lub drzwi i powiedzieć, spisek . trzymając zapaloną świecę kościół: «Chodź do mnie, sokół jasne, nie na tej samej drodze, i wszystkie na raz. Posłuchaj diabłami zamówienia. Oto mój próg, tutaj masz to Ci i życia. Sługą Boga (jego nazwa), chodź do mnie.

Stoję przed tobą. Czekam na ciebie teraz i zawsze, na wieki wieków. Amen»,

Jak odzyskać mężczyznę, którego kochała

Jeśli masz ulubioną, i drogę do domu, zapomniane, przypomnieć mu o sam nie jest dzwon północy i Magia wyzwaniem .

Jak zwrócić swoją dziewczynę

W nocy z rosnącej księżyca powinien zapalić czerwoną świecę i powiedz spisek kościoła: «Kako pieprz gorzkie i słodkie maliny, tacos i usta do niewolnika Boga (imię i nazwisko), dobry człowiek, by ponownie sługę Bożego (jej imię), piękne dziewczyny, pojawiają się słodkie maliny, a inni stracili zainteresowanie nim, bardziej gorzkie niż pieprzu w nich miłość stała. Klucz w zamku zamknięte, zablokowane Okiyane-morska utonął. Amen» .

Jak odzyskać mężczyznę, którego kochała

Wykres ten może być uznany i wyzwaniem i miłości czar . Czytaj wrócić tylko legalnego męża: o północy, siedem dni z rzędu. W tym tygodniu, trzeba trzymać pod poduszką z lnu coś lub odzieży człowiek nie może chodzić do kościoła i modlić się.

Czytaj ciągu zapalonych świec woskowych: «Z moich ulubionych (nazwy z miłości zaklęcia obiektu) I co wystartował, jego przypadek był w jego głowie przez siedem dni usunięte, czarownik wnioskowanej pomocy. Moja droga (nazwa miłości zaklęcia obiektu), z kolei, moja miłość (miłość pisowni nazwy obiektu), aby zobaczyć mnie wrócić. Amen.

Amen. Amen» .

Jak zwrócić jego ukochaną żonę

Czytaj tylko na żonę męża, z zapalona świeca na rosnące księżyca:

«Ojciec Piotr i Fevronia matka! Spomozite mnie, sługa Boży (jej imię), niech sługa Boży (jej imię), żoną uzasadniony, wróć do mnie i mamy nowe życie rozpocznie. Teraz i zawsze, na wieki wieków.

Amen »,

Miłość pisze się na męża, gdy rywal

Żeby spisek działał, trzeba zapamiętać i recytować głośno, klęcząc w rogu twarzy i kłaniając się podczas czytania. Należy pamiętać, że jeśli mąż poszedł do razluchnitse, co doprowadziło do pogorszenia swojej ukochanej, w tym przypadku, należy najpierw usunąć negatywny wpływ – na przykład przez Odlewy z wosku. I nie zapomnij umieścić przed ochrony rytualnego przed siłami ciemności, jak i miłosierdzia.

Tekst jest dostępny dla abonentów.

Share →