Jak pozbyć się mrówek gospodarstwa domowego

Jak pozbyć się mrówek gospodarstwa domowego

Przy domu znajduje się mrówki, chcesz pozbyć się tych nieznośnych owadów.

Należy zauważyć, że te owady są wszystkożerne, ale bo dla nich atrakcyjnym nie tylko na chleb i cukiernicy, ale śmieci. Te owady, takie jak karaluchy i muchy zarazki i nasilenie zależy od wiadra z odpadkami — czy raczej jak często można wyjąć, liczbę mrówek i przestrzeni życiowej. Jest to odpowiedź na palące pytanie: jak dostać się mrówki?

Jest to dość trudne wojna, w której nie jest łatwo wygrać, ale całkiem możliwe, biorąc pod uwagę niektóre subtelności życia owadów. Musisz wiedzieć, że centrum życia jest gniazdo mrówek, które jest zamieszkane przez mrówki królowej — kobiety rodzą nowej generacji jednostek roboczych. Caryca nie opuszczają gniazdo i szukać jedzenia siebie, dbać o ich mrówki socjalnych pracujących.

Mieszkanie jest bardzo trudno znaleźć ant gniazdo. Zwykle ukrytą w małej komory, w której znajduje się w skrzyni lub na ścianie. Jeśli masz szczęście i znalazłeś środek kolonii, nie należy spieszyć się złamać lub rozbicia parkiet: ukryty przed wszystkimi korytarza prowadzącego do tego samego gniazda może być bardzo długi, a zepsuć swój pokój.

Od ściany całych kolonii pracownikami utrzymane, dzięki ich pomocy mogą być rozszerzone na wszystkie trucizny.

Aby uzyskać więcej informacji na temat sposobu, aby pozbyć z domu mrówek, tutaj znajdziesz kilka sposobów, że można się ich pozbyć raz na zawsze.

Te nieznośne owady nie znieść zapachu dzikiej mięty, szałwii, liści bzu i oleju słonecznikowego. I to jest możliwe kilka razy w miesiącu, aby posmarować ich sposób czosnek.

Istnieje również rozwiązanie z szklanką wody zmieszanej z ćwierć łyżeczki kwasu borowego, trzy łyżeczki cukru i kilka łyżek miodu. Jest to mieszanina przynętę umieszcza się w małym pojemniku, to jest, aby karmić mrówki w ciągu miesiąca. Ale trzeba umieścić go tak, aby mogła dostać się do mrówki, i nie znalazł żadnych dzieci lub zwierzęta.

Znajomość specyfiki życia mrówek, pomoże Ci nie tylko znaleźć Samy skuteczny sposób radzenia sobie z nimi, a także rozwiać niepotrzebne obawy.

Pozbądź się czerwonych mrówek.

Co trzeba zrobić? Brązowy, chemikalia i kwas borowy.

Substancji chemicznych musimy, zawierający dimetylu lub dietylu toluamid. Takie preparaty muszą być przetwarzane, co 3-4 dni kąty kilka razy dziennie.

Do zwalczania owadów te mogą być stosowane i tradycyjne metody.

Na przykład, aby poradzić sobie z nimi za pomocą kwasu borowego lub boraksu. W tym przykładzie wykonania, sporządzony i ciekłej przynęty i suchym. Na suchym przynętę trzeba taką samą ilość boraksu lub kwasu i cukru gruntownie.

Otrzymaną mieszaninę należy traktowane gdzie często pełza.

Pozbądź się czerwonych mrówek.

Jeśli nie masz bardzo przyjemne sąsiadów w obliczu czerwonych mrówek, istnieje wiele sposobów, aby je znaleźć innego miejsca zamieszkania. Jednym ze skutecznych środków rozważyć kawałek starego tłuszczu — muszą pocierać miejsca, w których najczęściej i najbardziej mrówki gromadzą. Zazwyczaj masa owadów możemy zobaczyć w zlewie i łazience — to tłuczek, że ugasić pragnienie.

Po pewnym czasie, owady przyjść na smalcu powierzchni nasmarowane, a następnie opuścić swój dom na zawsze.

Konieczne jest, aby zapewnić, że jak mrówki poruszać, wypełnić swój dom, to na pewno nie umieszczone gniazdo. Po wykrycia pęknięć, w których owady przejść, uszczelnić, że wypełniacz i zrobić leczenie sproszkowanego węgla drzewnego lub szary. Po tych manipulacji, nie mogą wrócić i będzie zmuszony szukać innych ścieżek.

Jeśli denerwujące sąsiedzi postanowili osiedlić się w swoim kraju, nie zapomnij, aby dbać o drzewa, koncentrując się szczególnie na młodych drzew. Pożądane jest, że związane są z pni materiału wełny, moczone w roztworze Carbol. Ponadto pilnie znaleźć swoje gniazda i wlać w nich wybielacz wapna i wlać na szczycie niewielkiej ilości wody.

Takie działania będą straszyć mrówki, i udał się w poszukiwaniu bardziej spokojnym miejscu.

Jak pozbyć się żółtych mrówek

Głównym elementem w przynęcie, aby pozbyć się mrówek znaleźć rozwiązanie lub żółty proszek tertaboran sodu, lub umieścić go po prostu — brązowy. Aby przygotować taką kompozycję trzeba czystego szkła lub miski szkliwa, w którym chcesz, aby podgrzewać na wolnym ogniu na kieliszek wody do 60 stopni. W wodzie trzeba dodać łyżeczkę boraksu i kwasu borowego tyle, cztery łyżeczki gliceryny, kilka łyżek miodu i 3-4 łyżkami cukru.

Mieszanina ta powinna być wszystko mieszać razem, aż wszystkie składniki są rozpuszczone. Otrzymany roztwór wlewa się czystą małej filiżanki i umieścić na miejscach, gdzie owady. Mieszanina ta może być stosowana w ciągu trzech tygodni.

Po pewnym czasie, procedura musi być powtórzona.

Jak pozbyć się małych mrówek.

Praktycznie każda kobieta zna problem, w którym głównymi winowajcami są mrówki domowe. Odnosi się wrażenie, że są one wszechobecne, jak udaje się przeniknąć do każdego crack, psucie produktów i różne drobnoustroje. Są to raczej małe owady dość szybko pomnożyć, więc ich pozbyć trzeba bardzo szybko.

Musisz upewnić się, że pozostałości żywności nie pozostają na ścianach i podłodze, tak aby nie przyciągać małe owady.

Nie musi otworzyć drogę do wody, ponieważ są one łatwo zmyć z samą trucizną, i trzeba będzie rozpocząć walkę od początku.

Do tych «gości» na zawsze muszą uczestniczyć w ich prześladowań i sąsiadów, w przeciwnym razie pójdą z nim żyć, i ewentualnie z powrotem do Ciebie.

Pamiętaj, aby zrobić dokładne sprzątanie domu po zakończeniu wojny z mrówkami.

Wiadomość: 34 Dołączył: 24 kwietnia 2013, 21:53

Share →