Jak schudnąć w brzuchu? Porady dla utraty wagi w okolicy żołądka

Jak schudnąć w brzuchu? Porady dla utraty wagi w okolicy żołądka

Wiele kobiet z odchudzania zdumieniem: «Jak schudnąć w brzuchu» Faktem jest, że w żołądku, a także hip — problematycznym obszarem dla wielu kobiet i stracić trochę trudniejsze niż w innych częściach ciała. Szczególnie trudno jest schudnąć po porodzie, ale wielu z was zapewne nie widziałem kobiety z bardzo piękny brzuch po porodzie. Tak więc, aby schudnąć w brzuchu — jest całkiem realne i dość szybko, jeśli umieścisz to wiele wysiłku.

W tym artykule, porozmawiajmy o tym, jak schudnąć w żołądku.

Odchudzanie Moc żołądka

Głównym powodem dużego brzucha — niezdrowa dieta. Dlatego, aby schudnąć w okolicy żołądka, należy najpierw zweryfikować swoją żywność i wprowadź zmiany. Istnieje wiele diet, które mogą pomóc Ci schudnąć w brzuchu, ale Niech najpierw zapoznać się z podstawowymi zasadami żywienia dla utraty wagi w obszarze brzucha.

 1. Chcemy — 12:00. Wszystkie chcemy — to, na przykład, ciasta, ciastka, lody, słodycze, tłuste potrawy. Wszystkie Nie trzeba mieć słodką herbatę po kolacji, słodki jeść tylko rano, że nie miał czasu, aby być absorbowane w organizmie i przejść z kalorii w ciągu dnia. Jest to najlepsza opcja.

  A ci, którzy są całkowicie wykluczone z diety słodkich i tłustych, ćwiczenia błędem, tak wiele jest często ze względu na fakt, że nie jeść, co chcesz, zerwać i zjeść kilka razy więcej. Aby to nie było potrzeby, aby jeść to, co chcesz i ile chcesz (jestem na odpowiedniej liczbie) w pierwszej połowie dnia. Wtedy można uniknąć awarii.

 • Gotowane na parze, pieczone — obiad lub kolacja. Możesz również sałatki na obiad, ser, plasterkiem sera z herbaty lub kawy i tak dalej.

  Ser, oczywiście, wysokokaloryczne, ale jeśli jesz to trochę zbędnych kilogramów można nie osiągnąć. Należy również pamiętać, że połowa diety powinny być warzywa i owoce, ponieważ są one przydatne, to załadować i nie przytyje. Jednak najlepsze jedzenie? 

 • Aby schudnąć w brzuchu, konieczne jest, jak powiedziałem, jest to niezbędne do normalizacji moc. Ale to nie tylko do «diety».

  Musisz też wiedzieć, ile ich jest. Dietetycy zaleca się jeść trochę, ale często. Żołądek tak łatwiej strawne. Na przykład, o 9:00 zjeść śniadanie, jeść herbatę, kanapki z kiełbasą 2 i serem, i 2:00, można jeść małe jogurt.

  Więc nie musisz gonić uczucie głodu, co jest niezwykle szkodliwe dla normalnego zasilania.

 • Istnieje potrzeba pomiaru. Ile dokładnie, nie mogę powiedzieć, bo każdy indywidualnie. Ktoś musi mieć 3000 kalorii dziennie, a ktoś 4000 kalorii małe.

  Twoje ciało będzie zadać sobie jedzenia, tak jak on chce.

 • Nie przejdzie. To bardzo ważne! Jeśli przejadać, jedzenie nie będzie miał czasu, aby przetrawić i wszystkie niestrawione kalorii przejść do żołądka.

  I że nie trzeba 

 • Nie jeść w nocy. Jest to bardzo szkodliwe. Dietetycy zaleca się jeść 2-3 godziny przed snem. A jeśli bezpośrednie dużo chce zjeść, wypić kubek jogurtu w nocy.

  Na pewno nie zaszkodzi, aby schudnąć i żołądek.

 • W utraty wagi odgrywa ważną rolę drinka. Trzeba pić w ciągu dnia około 2 litrów wody.

  Pożądane jest, aby stopić wody, ponieważ wspomaga spalanie tłuszczu. Jej kucharz jest bardzo prosta: trzeba zamrozić zwykłej wody oczyszczonej, a następnie przekazać go stopić. I do picia w ciągu dnia.

 • Porady dla utraty wagi w okolicy żołądka

  Dużą rolę w utracie wagi i zabawy ćwiczeń. Bez nich nie dokładnie schudnąć. Ale z pomocą ćwiczeń bez diety, będziesz w stanie pompować mięśnie i masy mięśniowej. Ale teraz trochę o innych 

  Tak więc, kosztem ćwiczeń chciałbym powiedzieć, co następuje. Angażować się lepiej w siłowni. Ponieważ konieczne jest przeszkolenie górną i dolną abs i skośne huśtawka.

  To musi być zrobione poprawnie, i powiem ci, jak to zrobić, można doświadczyć tylko trener. Ale jeśli nie masz funduszy na siłowni, można robić ćwiczenia w domu na własną rękę, ale przestrzegając pewnych zasad:

  • Muszą zaangażować się na co dzień, a na co dzień jest to konieczne w celu zwiększenia obciążenia, które było efektem.
 • Przed lekcji trzeba się rozgrzać wszystkie mięśnie ciała, a potem następnego dnia wszystko jest bardzo chory 
 • Po jedzeniu, oglądania i nie jest zalecane. Najlepiej robić to rano na pusty żołądek przed snem lub po 02:00 posiłku.
 • Musi zaangażować się, że wygodnie i swobodnie. Odzież nie powinna przeszkadzać w trakcie wykonywania ćwiczenia.
 • Podczas treningów nie zapomnij o wodzie, która poprawi tylko wynik 
 • Ćwiczenia dla Weight Loss Belly

  Zasadniczo nie ma potrzeby pisać dużo.

  Najważniejsze zadanie powinno być — praca na mięśnie brzucha. Ale musisz pobrać nie tylko górną prasy, ale także niższe.

  Górna naciśnij. Połóż się na podłodze, nogi (do kolan) trzeba gdzieś trzymać, więc trzymali w stosunku do podłogi, albo niech siedzą nikogo. I zaczynają prasie rockowej. Pierwsze, tyle razy, ile możesz.

  Zatem każdego dnia starają się zwiększyć obciążenie 5 razy.

  Dolna abs. Nie jest jeszcze łatwiejsze. Połóż się na podłodze i unieś obie nogi do 90 stopni i pominąć je. W tym przypadku ramiona powinny być proste i absolutnie niemożliwe cokolwiek trzymać.

  Więc najpierw zrobić jak najwięcej jak to możliwe, a następnie zwiększa się codziennie o 5 razy.

  Również odchudzanie brzucha pomoże zawinąć. Radzę kupić go dla każdego, kto aspiruje do liczbą «60» Włącz go przez 15 minut dziennie, w ciągu kilku miesięcy można zobaczyć piękną talię ekspresji.

  To w zasadzie wszystko, co można powiedzieć o utracie wagi w żołądku. Schudnąć dla zdrowia, drodzy przyjaciele!

  Share →