Jak schudnąć za pomocą węgla aktywowanego?

Jak schudnąć za pomocą węgla aktywowanego?

Utrata masy ciała jest ważnym celem wielu ludzi, a zatem wiele sposobów i środków, z roku na rok rośnie i mnożyć. Ale, o dziwo, wiele osób interesuje się po staremu, jak schudnąć z pomocą węgla aktywnego. Jest to dieta skuteczna, i jak to działa?

Czy jest możliwe, aby schudnąć z pomocą węgla aktywnego

Każdy, kto ogranicza swoją dietę, aby schudnąć, można zauważyć, że najczęściej udaje się schudnąć lub proces zajmuje zbyt wiele czasu. Faktem jest, że zmniejszenie ilości spożywanego pokarmu, nie tylko pozbawia ciało niezbędnych witamin, ale również nie jest wysyłany szkodliwe substancje, bakterii i toksyn. Metody ich zbioru wyjściowego.

Na przykład, aktywowane prace węgiel na zasadzie odkurzacza rysuje to znaczy wszystkie szkodliwe substancje, a następnie zapewnia ich produkcji naturalnie. Okazuje się, że za pomocą węgla aktywnego nam oczyścić organizm, co jest niezbędne do utraty wagi, ponieważ jedzenie następnie trawione znacznie lepiej, utraty wagi jest bardziej efektywne i szybsze. To jest schudnąć z węgla aktywnego, z ogromna ilość jedzenia pożera niemożliwe.

Węgiel będzie można schudnąć szybciej.

Jak schudnąć za pomocą węgla aktywowanego

Istnieją dwie opcje dla tzw "Dieta Węgiel"Ale podstawą jest taka sama: obliczyć, ile tabletek węgla aktywowanego trzeba będzie wziąć dzień. Na każde 10 kg masy mają swój tablet 1 węgiel aktywny. Załóżmy o 70 kg, to znaczy, że dawka dzienna węgla aktywowanego ma mieć 7 tabletek. Jak wziąć węgiel aktywowany, aby schudnąć

  • Pierwsza opcja jest taka, że ​​wszystkie odpowiednie aktywowane tabletki węgiel dziennie przyjmować rano na czczo.
  • Może się okazać, że wygodniej takiej opcji: do dystrybucji wszystkich włączonych tabletki węglowe dzień i wziąć jeden o 1:00 do jedzenia.

Bez względu na to, którą opcję wybierzesz, pamiętaj, aby pić jedną szklankę wody z węglem aktywowanym. Na ogół, czystej wody pitnej w dużych ilościach trzeba szybko tracą na wadze.

Czas węgla aktywowanego w celu utraty masy ciała dla tego systemu jest to 10 dni, a nie więcej.

Chciałbym wspomnieć o innym sposobem, aby schudnąć z pomocą węgla aktywnego i jogurt. Przed pójściem do łóżka człowieka, który chce, aby schudnąć, należy wypić szklankę kefiru i 5 tabletek węgla aktywowanego. Ta wersja diety powinno być kontynuowane przez co najmniej miesiąc.

Share →