Jak stosować żel do włosów

Jak stosować żel do włosów

Żel do włosów — bardzo popularny kosmetycznych. On przejrzystą galaretowatą strukturę i jest dostępna w rurki, puszki lub aerozoli (żel — spray). Z pomocą żelu do włosów, można utworzyć wiele różnych fryzur — od płaskich gładkich pasm w spektakularne "mokre włosy",

Żele są bardzo łatwe w obsłudze, a jeśli je poprawnie wprowadzone przy użyciu włosy, włosy nie daje kłopoty w ciągu dnia.

Ważne jest, aby wybrać właściwe narzędzie. Użyj «na mokro» żel bardzo selektywny. Najbardziej spektakularnie, wygląda na krótkim ciemne włosy.

Właściciele rzadkich siwych włosów należy pamiętać, że korzystanie z takich oznacza wasze nici trzymają się razem szybko i nie trzeba estetyczny wygląd. Warto też zwrócić uwagę na skład. Unikać żele zawierają alkoholu i dać pierwszeństwo środków z witamin, pierwiastków lub specjalne żele o właściwościach leczniczych śladowe.

Aby zacząć myśleć nad fryzura. Dla każdego z koncepcji może być stosowany z różnymi właściwościami żelu. Na gładkiej sierści — nośnika żelu utrwalenia, na wieczór i wysokich palach — żel z silniejszego blokowania.

Aby utworzyć falistą pasma trzeba żel «» wet-look z efektu «mokrych włosów».

Nie zapomnij, że żel jest stosowany do czyszczenia włosy. Przed styl suszarki do włosów, osusz je ręcznikiem i natrzeć trochę żelu w cebulkach włosów. Po włosów nie musi naprawić lakier, jako żel naprawia je bardzo niezawodny.

W przypadku bardzo krótkich włosów pasuje efektowne pióra. Należy wcierać jakiś żel w zwilżone włosy root i umieścić je suszarką do włosów. Po wysuszeniu, stosuje się niewielką ilość żelu do rozdzielania nici, ściskając palcami i ciągnięcie we właściwym kierunku.

Falowane włosy, możesz użyć żelu, aby włączyć do mopa eleganckich spirale. Trzeba szlifować niewielką ilość żelu między dłońmi i stosuje je na włosy i krętych nici podsumowujących palce. Nie należy używać tej fryzury wielką ilość żelu.

Włosy staną się ciężkie i mogą stracić objętość.

Wybierając żel pamiętam sezonowości. W lecie jest konieczne stosowanie specjalnych środków w zmiękczeniu i nawilżającym, chroni włosy przed szkodliwym działaniem promieni UV.

Większość nieszkodliwe stylizacji — jest r "piwo"

Jak nie szkodzić żel do włosów

Share →