Jak stworzyć swoją stronę

Jak stworzyć swoją stronę

Strona WWW jest niezbędna dla każdej firmy, co jakiś numer. Nawet te firmy, których działalność nie jest bezpośrednio podłączony do Internetu, musimy liczyć się z tym, że ich klienci i partnerzy spodziewają się znaleźć informacje na ich temat w internecie. Strona powinna zawierać adres firmy, aby porozmawiać o jego działalności i produktów niezbędnych do poinformowania zainteresowanej publiczności wiadomości.

Jeśli firma oferuje produkty lub usługi, szukających pracowników, wolontariuszy, partnerów, inwestorów i sponsorów, strona jest zobowiązana do przekazania informacji.

Tworzenie stron internetowych

Tworzenie prostej strony internetowej — jest rozwój struktury witryny, układ wszystkich stron, aby stworzyć systemy nawigacyjne, elementy graficzne, instalacji oprogramowania, pozwala pracownikom wypełnić stron informacji. Witryna może być mała firma Katalog produktów związanych z bazą danych hurtowni w celu wyświetlenia równowagi akcji, sklep internetowy dla zamawiającego, jak również forum lub blogu firmy do komunikowania się z publicznością.

Najtańszy sposób, aby zbudować stronę internetową — niezależny rozwój. W Internecie znajduje się darmowy system zarządzania treścią, czyli programy do wypełnienia strony informacji (najczęstsze: WordPress, Joomla i Drupal), szablonów i stron internetowych. Ich instalacja i konfiguracja nie wymaga wysokich umiejętności. Jeśli zrobisz to sam nie możesz, możesz znaleźć firmę lub mistrza internetową, która nawiąże prosty szablon strony internetowej za opłatą w wysokości około 10 000.

Jeśli firma nie posiada webmaster, nieprofesjonalne domowe strona będzie widoczna w międzyczasie, odwiedzający będą w takim miejscu na przegląd swojej firmie.

Rozwój stronie są dostępne na internetowej studio lub freelancerów. Najbardziej znany rosyjski web studio skupić się na średnich i dużych przedsiębiorstwach i nie podejmuje się kolejność kilkadziesiąt tysięcy tańsze dolarów. Skromniejsze firmy pracują z małych i średnich przedsiębiorstw. Żadna firma nie posiada oficjalnego ceny za rozwój terenów, koszt każdego projektu jest obliczana indywidualnie na podstawie czasochłonnych specjalistów: projektantów, internetowych, programistów i testerów.

Dlatego, aby określić szacunkowy koszt terenów rozwojowych może być tylko szacowane pracowników. Uważa się, że za kwotę 30.000 rubli 20 do moskiewskiej pracowni internetowej można zrobić tylko miejsce, które wymaga minimalnej inwestycji pracy, nie więcej niż kilka godzin. Według studium analitycznego portalu CMS Magazine, średni koszt opracowania witryny w 1. kwartale 2010 roku w Moskwie było około 180 000, w regionach — 60-90 tys. W związku z tym rozwój miejscu wysokiej jakości dla małych firm w Moskwie pracowniach internetowych może kosztować około 80-180 tysięcy, regionalnym — o 50-90 tys.

Budżet bardziej znaczące deweloper może zaoferować nie tylko na stronie internetowej, ale również ogólną strategię promowania Twojej firmy w Internecie.

Powszechnie jest to, że freelancerów pracujących w tej dziedzinie — to uczniowie, że kilka prostych stron internetowych Rivet w wolnym czasie, ale w rzeczywistości wśród prywatnych webmasterów wielu profesjonalistów, którzy opuścili studio swobodnie unosić. Tłumacze często pracują zespoły, praktykujących ten sam podział pracy, który istnieje w dużych firmach. Według pracowników w branży, dla porównywalnej ilości pracy freelancerów trwać 2-3 razy mniejsze niż web-studio.

Moskwa freelancerów są zazwyczaj przyjmowane przez witryny budżetu 30 000 rubli. Jednak współpraca z freelancerów jest związane z ryzykiem i obciążeń: klienta do monitorowania postępu prac i terminów, będzie musiał uiścić opłatę do osoby, a jeśli są skargi od freelancer trudno zebrać karę.

Po wybraniu osoby lub firmy, która będzie rozwijać swoją stronę, konieczne jest zapoznanie się z ich gotowej pracy. Developerzy są gotowi, aby pokazać klientom swoje portfele gotowych projektów, ale na tyle często, aby spojrzeć na własnej stronie internetowej stylu studio "zrywać oczy"Aby zrozumieć, co wykonawca nie pasuje.

Jednak najtrudniejszym zadaniem dla klienta – kompetentnie zrobić projekt techniczny. Konieczne jest, aby uwzględnić wszystkie możliwe zadania, które można rozwiązać za pomocą tej witryny, z myślą o przyszłości, więc nie musisz ponownie odnieść się do deweloperów, aby dodać nowe funkcje i działy. Należy również wziąć pod uwagę, kto w firmie będzie odpowiedzialny za wypełnienie strony z informacjami.

Nazwa domeny i hosting

Oprócz kosztów rozwoju właściciela witryny, aby zapłacić za domenę (adres strony w Internecie, na przykład vasha-kompanya.ru) i usług hostingowych, to jest umieszczenie witryny w internecie (hosting usługi obejmują również wsparcie dla domeny e-mail, takich jak adres gatunki info@vasha-kompanya.ru).

Rejestracja nazwy domeny w zone.ru wartości 400-600 rubli, opłata roczna dla nazwy domeny jest około 400-450 rubli. Podczas rejestracji nazwy domeny należy zwrócić uwagę na fakt, że została zarejestrowana domena w nazwie firmy, a nie kogoś z pośredników.

Koszt hostingu zależy od wielkości frekwencji i funkcjonalności witryny. Dla większości małych firm zbliży najłatwiejszą opcję Hosting wirtualny hosting (nazwie, co oznacza, że ​​witryna będzie działać na tym samym serwerze z innych stron). Wirtualna platforma hosting Unix (dla których większość aplikacji internetowych) ze wsparciem dla wszystkich standardowych technologii, które są niezbędne do działania serwisu (bazy danych MySQL, języków skryptowych PHP i Perl, dostęp do SSH), e-mail i może kosztować w największym rosyjskim dostawców hostingu (takie jak "Masterhost", "Centrum Hosting", "Zenon NSP", "Agawa") Od 2400 rubli rocznie.

W niektórych przypadkach, przedsiębiorcy społeczni mogą zapisać się na hosting: Wielu dostawców hostingu oferują darmowy hosting dla non-profit, organizacji edukacyjnych, a niektóre — i dla firm zorientowanych społecznie generalista.

Ponadto, są jeszcze wolne miejsca hostingowe takie jak uCoz, "Yandeks.Narod" i Witryny Google. Oferują one środki do łatwego tworzenia prostych stron domowych, ale do użytku komercyjnego są praktycznie bezużyteczne. Oni nie pozwalają mieć własną nazwę domeny, mają ograniczone możliwości techniczne, które nie pozwalają im na umieszczenie na stronie internetowej w pełni funkcjonalny.

Nie wszyscy dostawcy usług hostingowych oferują wysokiej jakości usługi, więc wybór hostingu należy podchodzić ostrożnie, przy uwzględnieniu uwag od innych użytkowników. Ale co może być wiarygodnym dostawcą usług hostingowych, należy regularnie tworzyć pełne kopie zapasowe swojej stronie do środków zainwestowanych w jego rozwoju i wsparcia, nie poszły w prawo na nieprzewidziane okoliczności.

Wsparcie oraz promocja

Aby upewnić się, że użytkownicy nie są wrażenie, że działalność firmy «zablokowany»Konieczne jest, aby regularnie aktualizować informacje. Z kolei twórca witryny musi zapewnić przyjazne dla użytkownika narzędzie do edycji i dodawania do zawartości witryny.

Jeśli chcesz się z witryny internetowej to nie tylko poinformować widzów, że jest zainteresowany firmą, ale także, aby go rozwinąć, można korzystać z różnych marketingu internetowego: reklama, lub search engine optimization.

Główne rodzaje reklamy internetowej — kontekstowe i mediów. Reklama kontekstowa – to umieszczanie reklam tekstowych w wynikach wyszukiwania i na stronach z słów kluczowych, które można określić (na przykład, jeśli jesteś meble tapicerowane, można "kupować" słowa kluczowe "fotele", "sofy" etc.). Główni dostawcy reklamy kontekstowej w Rosji – Google (AdWords jest serwis), "Yandex" ("Yandex") A "Biegacz",

Wyświetlanie reklam jest umieszczanie grafiki (banery) oraz reklamy wideo (banery flash) na dużych portali, serwisów tematycznych lub sieci wymiany banner. Reklama w mediach pracuje mniej precyzyjny i wymaga znacznie droższe niż kontekstowe, więc jest to bardziej odpowiednie dla dużych przedsiębiorstw i firm internetowych.

Zadanie optymalizacji pod kątem wyszukiwarek (SEO) — podnieść swoją stronę na liście podanej przez wyszukiwarki za znaczące dla potrzeb Twojej firmy. Firmy, które zajmują się optymalizacji pod kątem wyszukiwarek, edytować zawartość witryny, aby Program wyszukiwarek otrzymał bardziej odpowiedni pomysł na jego treść. Niektórzy uciekają się do "czarny" Techniki wyszukiwania engine optimization, próbując oszukać algorytmy wyszukiwarek, ale te metody są najeżone fakt, że największe wyszukiwarki można wykluczyć witryny z wyników wyszukiwania.

Nie daj się zwieść pozornej taniości optymalizacji pod kątem wyszukiwarek w porównaniu do reklamy.

Share →