Jak szybko schudnąć

Jak szybko schudnąć

Lista "niegodny" metody, aby szybko schudnąć

Schudnąć Szybko. Właściwie, to nie akceptują ostatniej chwili utraty wagi. Szybciej chudniesz, bardziej niestabilny wynik. Ale co można zrobić, jeśli kilka tygodni rozpaczliwie muszą być w formie. A waga pokazać kilka dodatkowych kilogramów?

Tak więc, jeśli na weselu nosa lub wakacje, nie można choosers. Oba są — dość szacunku okazję używać kilku sztuczek zakazane z naszego «podziemnego» Centrum arsenale. Ale tylko dać słowo, że więcej zrobić nie będzie!

Schudnąć szybko — pierwszy odbiór

Mniej tłuszczu!

Specjaliści w żywieniu sportowców pierwszą rzeczą, zaleca, aby zminimalizować spożycie tłuszczu. Jakie minimum? Nie więcej niż 25 gramów dziennie.

W rzeczywistości, dla organizmu, na przykład dawka jest zbyt mała, a nawet szkodliwe, tak długo siedzieć na takiej diecie jest po prostu niemożliwe. Jednak, aby skorzystać z tej techniki jest całkiem możliwe, raz — 3-4 tygodnie nic złego ci się nie stanie.

Z menu ponownie krzyżują się wszystkie dania mięsne, wędliny, żółtka, oliwa z oliwek, tłuszcze zwierzęce, margaryna, orzechy, wszelkie słodycze, bułki, ciasta, torty i inne produkty, w których tłuszcz w nadmiarze. Kup w aptece tranu rano i wziąć łyżkę. To jest twój kurs na cały dzień.

Jeśli nie tran absolutnie pasuje, kupić na rynku ropy, a także świeżo warzyw wziąć łyżkę.

Schudnąć szybko — drugi odbiór

Mniej słodki!

Wszystko, co nie jest tłuszcz i mięso, — węglowodany. Owocowe, słodycze, miód, dżem, płatki, warzywa — wszystkie te źródła węglowodanów. Ale!

Węglowodany są różne — słodka (jak miód lub cukier) i dość pikantne (jak płatki owsiane lub ogórek). Jak ognia Bój słodkie węglowodany! Słodkie wywołuje silne wydzielanie hormonu insuliny. Cóż, to po prostu jest odpowiedzialne za stworzenie podskórnych złogów tłuszczowych do wykorzystania w przyszłości. Częściej i więcej insuliny jest zwolniony, więc grubsze.

Ale ryż lub płatki owsiane można niczego więc nie grożą. Oto tylko mleko może zastąpić swój modą. Mimo, że jest smaczny, ale zawiera «niebezpiecznej» laktozy cukru.

Mleko i produkty mleczne, aż lepiej nie pić.

Schudnąć szybko — trzeci odbiór

Nie jedz żywności przetworzonej

Mówimy o zwykłych żywności, takich jak makaron. Obejmuje to chipsy, cola, wszystkie konserwy, napoje owocowe i soki. Wszystko to wyrafinowany, wszędzie bezwartościowe jedzenie. W celu długotrwałego przechowywania w tych produktach, które dodaje wiele Absolutnie przeciwwskazane fitnesistke schudnąć. Na przykład gliceryna lub azotany.

Br-rr! Wszystko, co mogą kupić w supermarkecie — jest to ryż, ziarna i płatki owsiane.

Schudnąć szybko — czwarty odbiór

Share →