Jak uprawiać truskawki na czarnym parapecie

Jak uprawiać truskawki na czarnym parapecie

Przeciętny mieszkaniec domu prywatnym ma okolicę wystarczającej do przełamania ogród lub ogród warzywny i sadzone co roku cieszyć rosnące i kwitnące rośliny. Ale co zrobić, mieszka w budynkach mieszkalnych?

Liczba mieszkańców wieżowców zainteresowanych możliwością uprawy warzyw i jagody na balkonie. Na przykład, dobre zbiory czarnych truskawek rosną na parapecie? Doświadczeni użytkownicy poniżej Agrotechnics powiedzieć, że uprawa truskawek w doniczkach czarnych jest bardzo prosta.

Konieczne jest jedynie, aby wykonać kilka prostych instrukcji.

Jeśli chcesz się rozwijać świeże czarne jagody w domu, trzeba wybrać odmiany, które mają tendencję do ciągłego owocowania. W takim przypadku, zgodnie z technologii rolniczych pierwszego Black Berry truskawki zachwyci Cię o około dwóch miesięcy.

Czarny truskawki. uprawiane na parapecie, w drewnianych pudełkach będzie idealny do wzrostu i rozwoju. Przed posadzeniem koniecznie umieścić na dole okna żadnych drenaż, takich jak węgiel czy gruzu. Top do warstwy drenażowej umieszcza humus karmić przyszłych składników odżywczych roślin truskawki.

Następnie umieścić czarny truskawki. Może być uprawiana w ogrodzie lub zakupionych sadzonek. Jeśli zatrzymujesz się na truskawki z tylko jego plantacji, owoce muszą być najpierw suszy się i uzyskać od nich nasiona suche.

Następnie umieścić je w normalnym garnku i czekać na schodach, które pojawią się po około dwóch tygodniach.

Pamiętaj, aby pamiętać, że trzeba dostarczyć roślinom wody przez otwory spustowe na dole, tak aby woda nie dostała się bezpośrednio do niego. Jeśli zastosujemy wszystkie rady, czarny truskawkowy zaskoczy Cię mnóstwo jagód.

Share →