Jak urządzić ogród własnymi rękami: najlepsze pomysły ze zdjęciami

Jak urządzić ogród własnymi rękami: najlepsze pomysły ze zdjęciami

W nadchodzącym sezonie wakacyjnym będziemy mieli dużo pracy na ubieranie obszarów, więc jest mały tata wybierania pomysły, jak urządzić ogród własnymi rękami. ucieleśnieniem najbardziej ulubionym z nich. To sprawi, że Twój ogród jest chyba ulubionym miejscem wypoczynku i niezapomniany i Twoja rodzina i wielu gości.

Pomysły jak urządzić ogród własnymi rękami

Dzisiaj patrzymy na oryginale pomysły, jak urządzić ogród własnymi rękami. Niektóre z nich wymagają specjalnych umiejętności, narzędzi, materiałów eksploatacyjnych, a dla niektórych potrzeby patrzeć tylko na wykorzystaniu znanych rzeczy z nietypowym kątem. Zacznijmy oryginalnej tabeli, która jest o wiele lepiej szukać na trawniku pod drzewami, niż w domu lub na tarasie.

Na ogród ozdobny z własnymi rękami, można zrobić zestaw mebli z ścięte drzewa i kwiaty. Wymaga to płynne lufę grubość, która powinna być wystarczająca do wspierania budowy pojedynczego tabeli. Najpierw odciąć mu udział monolityczny, którego długość jest równa żądanej wysokości blaty przyszłości. Reszta natryskuje się na następującym grubości około dziesięciu centymetrów. Ważne jest, aby równe cięcie piły używając do metalu lub nie piłka ręczna, i jakość zasilania. Każdy jest gotowy Speel oshkurivat ostrożnie, w razie potrzeby dodatkowo wyrównać i pokryte specjalną impregnację, która będzie chronić drewno przed uszkodzeniami, robaków i innych rzeczy.

Pierwszy budowy dzieje na ziemi, rzazu określonymi w okręgu na podstawie, która może być arkusz sklejki lub podobnego materiału, wyciąć koło. Kubki są umieszczone wzdłuż obwodu zewnętrznego, połączonych ze sobą za pomocą specjalnego kleju do drewna. Centrum puste, zrobić to kilka otwory odpływowe, śpi wewnątrz warstwą gleby. Między kręgach szerzyć kamyki, które powinny wypełnić wszystkie puste przestrzenie.

Dla bardziej ozdobne blaty krawędzi dostrzec pasków kory, klejenie ich do siebie. Zakończył blat przybity na wsparcie, oddany do bezpretensjonalne kwiaty i cieszyć się eko-letni herbaty.

Share →