Jak urządzić pokój dla dziewczynek

Jak urządzić pokój dla dziewczynek

Dekoracji pokoju dla dziewcząt — bardzo ekscytujące doświadczenie. Tak wiele kolorów, akcesoria, przedmioty mogą być używane! Zwróć uwagę na to, co twoja córka jest zainteresowany, i używać magii, aby stworzyć sypialnię.

Sponsor PG noclegów Pokrewne artykuły "Jak urządzić pokój dla dziewczynek" Jak zrobić sypialnię dzieci Jak przedszkole dla dziewcząt jak zrobić pokój dla dziewczynek

Porozmawiać z córką. Nastoletnia dziewczyna z pewnością ma swoją własną opinię o tym, jak powinno być urządzony pokój. Ale dziewczynka, którzy nadal idzie do przedszkola, również może dać Ci kilka pomysłów, sugerują istotny temat.

Kiedy nauczysz korzyści z dziewcząt, przeglądu witryn i czasopism w projektowaniu wnętrz i wybierz odpowiedni obraz. Wspólnie z właścicielem sali zobaczyć je i wybrać to, co chcesz. Pamiętaj, że żyją w pokoju będzie nadal nie można, ale twoja córka.

Pozwalają cieszyć romantyczny styl, ale jeśli dziewczyna chce zrobić pokój «jak gwiazda rocka» — dał jej prawo do głosowania.

Wybierz motyw. Istnieje kilka dość wspólne tematy, które są często używane do dekoracji pokoju dziewczyn. Młodsze dziewczyny jak księżniczki i motyli, dziewczęta starsze — zwierząt pięknego kraju i mody. Wiele sklepów meblowych w ich katalogach korzystający z tych tematów, które znacznie ułatwia wybór.

Wybierz kolor. Użyj jasne kolory przy rejestracji. Kolor — jest prosty i niedrogi sposób, aby stworzyć atmosferę w pomieszczeniu.

Jeśli pełna sala wykończenie nie można sobie pozwolić, czasami wystarczy przemalować ściany w jasnych kolorach, kupić kolorowe narzuty i zasłony w tym samym tonie.

Z pomocą koloru można dokonać pokój bardziej komfortowe. Białe ściany i zasłony wizualnie zwiększyć przestrzeń, niebieski i zielony stworzyć poczucie chłodu.

Ręcznie wykonane. Pokój dla dzieci jest zawsze należy szukać różnych elementów dekoracyjnych wykonanych z ich własnymi rękami. Oto kilka pomysłów na to, jak udekorować pokój dziewczęcy:

1) poduszki, narzuty i zasłony mogą być ozdobione aplikacjami tkanki;

2) na ścianie można powiesić plakaty z czasopism, widokówek jasne i piękne kolorowe ilustracje albumów i książek, fotografii, zdjęć dziewczyn i wiele innych;

3) ściany, drzwi, szafy, boczna powierzchnia łóżka i stołu mogą być malowane farbą lub wklej na aplikacje.

Share →