Jak usunąć mały ring - dobre rady z internetowym wydaniu ...

Jak usunąć mały ring — dobre rady z internetowym wydaniu "Mój wybór"

Wiele z nich do czynienia z problemem, gdy trudno jest usunąć pierścień z palca. Dziś internet-wydanie "Mój wybór " mówi o tym, aby usunąć mały pierścień i metody, które pomogą w tym. Najprostszym sposobem, który rozwiązuje ten problem jest użycie płynnego mydła, która jest przyłożona do obsługiwanego palcami. Sposób ten redukuje pierścienia ciernego i jest łatwo usuwana za pomocą palca.

Z wyjątkiem mydła można stosować olej roślinny, wazeliny, kremu lub płynu do mycia naczyń.

Czasem palec serdeczny kije tak, to jest obrzęk i silny ból. W tej sytuacji nie jest dobrym sposobem radzenia sobie z, które musimy grubą nitką długość około metra i igły. Nawlec igłę w Pokes Grupy Wydarzenia Filmy.

Igła oko wsuwa do przodu pod koszem. Rozciągać sznurek do podstawy uchwytu. Wszystko inny wątek owinięty wokół palca. Owiń szczelnie i nie powinien zostawić luki. Palec ma być pakowane w końcówce.

Teraz przeprowadzić krótki pobyt u podstawy czubka palca i rozpocząć odwijania nici w ruchu kołowego. W tym przypadku pierścień schodzi bardzo łatwo.

Jeżeli pierścień nie jest usuwany z palca obrzęk, można przytrzymać palec w zimnej wodzie przez pięć minut. Po tym rękę i usiąść w pięć minut. W tym przypadku, obrzęk iść i po prostu wypada pierścienia z palca.

Jeśli palec pierścień, na którym ubrany, obrzęk, należy przytrzymać palec w solance. Aby to zrobić, należy się chłodnej wody i rozcieńczyć go kilka łyżek soli. Zanurz palec w wodzie i przytrzymaj go przez pięć przejść.

Guz stuhnet trochę i można spróbować usunąć pierścień.

Jeśli żadna z tych metod nie pomoże usunąć pierścień, to jest tylko jeden sposób — wyciąć pierścień. Wytnij sam nie warto, lepiej zwrócić się do poradni lub ratowników.

Należy zauważyć, że teraz wiele pierścieni z wolframu, który jest prawie niemożliwe, aby wyciąć. W takiej sytuacji nie tylko w jeden sposób — przy palcu jest zamocowany w imadle i zaczynają kompresji aż pierścień zatrzaśnięcia. W tym przypadku, nie należy się martwić palca, ponieważ pierścienie wolframu zginać dość trudne.

Niezależnie od wybranej metody, aby usunąć pierścień, pamiętaj, że palec droższe, a pierścień może być przywrócony w każdym sklepie jubilerskim.

Internet-wydanie "Mój wybór "

Share →