Jak uszyć wypchane zabawki, jak uszyć poduszkę zabawki

Jak uszyć wypchane zabawki, jak uszyć poduszkę zabawki

Zapewne każdy z nas w dzieciństwie był ulubionym miękkich zabawek. Niektóre misia, który zasnął w swoim łóżeczku, które traktowane i karmione łyżeczką.

Eksperci twierdzą, że dziecko trzech lat musi być miękkie zabawki z różnych powierzchni tekstury. Ale ileż bardziej kochać dziecko zabawki miękkie, wykonane własnymi rękami lub z pomocą swojej matki. Przecież ta zabawka utrzymuje ciepło rąk.

Jak uszyć wypchane zabawki lub Zabawka poduszkę? Jeśli uważasz, że to jest bardzo trudne, jesteś w błędzie. Dla małych rzemieślników i ich mamusie wynalazł zestawy Stitch się z materiałami do szycia miękkich zabawek i poduszki sofa.

Zestaw zawiera gotowe wzory, wypełniacz, armatura i szczegółowe instrukcje, jak szyć.

Możesz zrobić dywan nocne w skórę niedźwiedzia, ani poduszki sofa w stylu żeglarskim. Dzięki tych zestawów dziecko nauczyć się umiejętności podstaw i zrozumieć zasadę. I zrozumieć i opanować to wszystko, ma on sam będzie mógł zaprojektować miękkich zabawek, do wystąpienia z projektu i wybrać materiał.

Ponadto, ze względu na uszyć dziecko będzie rozwijać umiejętności niezbędne, takie jak możliwość odtwarzania przez zasady, postępuj zgodnie z instrukcjami. Dziecko będzie bardziej pracowity i mógł skupić się na zadaniu, rozwijać umiejętności motorycznych i wrażliwość dotykowa.

A ile radości przyniesie zabawki wykonane własnymi rękami. Lub usieciowane poduszki własnej kanapy, która jest tak miło leżeć wieczorem na kanapie rozmawiać z moją mamą na temat dnia.

Ostrzeżenie! Ten artykuł jest napisany wyłącznie na miejscu. Całkowite lub częściowe przedruk tego artykułu jest zabronione.

Share →