Jak utrzymać włosy, środki do mocowania włosów: pianki i ...

Jak utrzymać włosy, a do mocowania włosów: pianki i pianki, żelu do włosów, wosk do włosów, lakier do włosów

Rano. Jesteś jeszcze w domu, ale są gotowi do wyjścia. Wszystko jest idealne: ubrania, buty, makijaż i oczywiście włosów. Ale jak długo można przechowywać uczesana włosy?

To pytanie jest szczególnie istotne teraz, wiosną, gdy wysoka wilgotność i wiatr wpływa na wygląd naszych włosów i jak długo zachowa swój kształt starannie urządzone loki.

Każdy z nas wie, że aby włosy zachowały się tak długo, jak to możliwe, należy używać specjalnych narzędzi do pakowania, które mogą być stosowane na zakończenie już gotowych fryzury włosy i mocowania.

Do tej pory wybór środki do mocowania fryzury wystarczająco bogaty, może być lakieru lub pianki, stylizacja śmietana — lub stylizacji — pianka, wosk, żel, żel — wosk, krem ​​- żel, płyn, płyn (w sprayu), symulując zakleszczeniu, modelowanie pasty i inne przykłady takich środków. I trudno jest dokonać wyboru narzędzi, który jest odpowiedni dla Ciebie i Twoich włosów. Oczywiście, wybór narzędzi jest pod wpływem różnych czynników, i to jest sytuacja, w której będzie można nosić włosy, i ile czasu trzeba go przygotować i długość włosów, a także ich struktury, jak i pory dnia i roku.

I choć najbardziej popularnych środków do ustalające fryzury mają lakier do włosów, stosować inne środki czasem bardziej uzasadnione. Tym bardziej, że najnowsze dane przez japońskich badaczy, okazało szkody lakier do włosów, a mianowicie lakier do włosów może być pożywką dla nowego typu bakterii, które mogą być bardzo niebezpieczne dla zdrowia. W nowo wybite bakterie mają nazwę, to — hatanonis. Z tego rodzaju bakterii naukowcy wcześniej kontakt tylko w niektórych produktach spożywczych.

Ale bakterie nas przestraszyć, ale do różnorodnych stylizacji powinny uważnie.

Jak utrzymać włosy — pianki i musy

Jeśli chcesz, aby nie tylko dać włosom pożądaną objętość, ale również włosy mocniejsze, wykorzystanie pianki lub mus. Zastosuj te narzędzia należy zwilżyć, ale nie w żaden sposób na mokre włosy. Po tym, włosy powinny być układane z suszarką do włosów. Aby stwierdzić, cienkie włosy, użyj mus lub pianki słaby lub normalne mocowanie.

Włosy gęste struktury, jak i kręcone loczki, odpowiednie środki silnego mocowania.

W ramach tych środków zawiera elementów pomocy nie tylko naprawić włosy, ale również składników odżywczych i substancji nawilżających włosy, a tym samym chronić je przed wysychaniem. Twoje włosy staną się potulny i miękkie i błyszczące i obszerne. Pianka do swojej konsystencji łatwiej piany, ale oddaje włosów bezpieczniejsze niż to.

Ponadto w przeciwieństwie do pianki mus jakościowe prawie nie ma zapachu.

Jak utrzymać włosy — żel do włosów

Żel do włosów rozważyć doskonałe narzędzie do modelowania i stylizacji włosów. Zasadniczo służy do symulacji końcowym fryzura, na przykład, gdy jest to konieczne, aby alokować część zwija lub uzyskania efektu «mokre włosy». Żel może być stosowany zarówno na suche i mokre włosy, ale wielu ekspertów nie polecam używać tego medium na mokre włosy w celu ograniczenia negatywnego wpływu na sam włosy.

Także suchego żelu do włosów nici traktowane, trzeba poświęcić dużo czasu.

Eksperci zalecają, aby stosować żelu na zakończenie bujnej i silne włosy. Z pomocą żelu może być gładka i umieścić według własnego uznania niesfornych loków. Żele volosizvestnih producenci zazwyczaj nie zawierają alkoholu, są wchłaniane wystarczająco szybko, wzmocnienie struktury włosa od wewnątrz.

Jak utrzymać włosy — wosk do włosów

Jeśli wilgotność powietrza jest wystarczająco wysoka, lub oczekuje się deszczowa pogoda, eksperci zalecają stosowanie Wosk do stylizacji. ponieważ uważa się, że silny i lepiej niż inni do mocowania faliste lub kręcone włosy. Po woskowanie włosów staje się bardziej miękka, łatwa w montażu, jak również uzyskać naturalny połysk. Jest to szczególnie ważne przy tworzeniu wosku włosy w stylu lat sześćdziesiątych, kiedy włosy powinny być czyste, dobrze ustalona i błyszczące.

Jak utrzymać włosy — lakier do włosów

Wreszcie liderem wśród stylizacji — lakier do włosów. Lakier jest nakładany na już istniejących włosów i jest używany do modelowania lub końcowej korekty.

Głównym celem lakieru — ustalające włosy, ale nowoczesne farby zawierają więcej witamin i środków ochrony włosów przed szkodliwym działaniem promieni UV. Po nałożeniu lakieru włosy będą błyszczące i jeśli chcesz, aby znaleźć odpowiedni odcień.

Lakier, wykonane z wykorzystaniem ziół leczniczych, odżywiają włosy i chronią końce odcinka i jego składowe da witamin włosom zdrowy wygląd. Takie jak polski paznokci pomoże wyprostować niesforne loki i loki bardziej elastyczny, pozwalając włosy na długo pozostanie w doskonałym stanie, nawet w deszczu.

Zakup lakieru do włosów w sklepie, należy zwrócić uwagę na jego skład, w którym nie powinno być alkoholu, ponieważ alkohol może nie tylko zmienić strukturę włosów, ale również powodować reakcje alergiczne i podrażnienia.

Produkty do układania są wytwarzane w zależności od rodzaju włosów i różne stopnie utrwalenia. Wyższy stopień utrwalenia, dłużej zachować stylistykę. Jednak lakiery supersilnych mocowanie lepiej jest użyć podczas tworzenia statycznych i surowe fryzury, których nie powinno być ubite lub włosów.

Prawidłowe stosowanie stylizacji paznokci

Natrysk lakieru potrzeby z odległości około 30 cm od włosy, w celu zapewnienia jednolitego stosowania.

Nie stosuje się lakier na wilgotno, na mokro, a zwłaszcza włosów, to jest nie tylko szkodliwe dla zdrowia włosów, ale także do ich wyglądu.

Czasami, w celu uzyskania objętości włosów jedynie natryskiwana lakieru na włosy bliżej głowy. Wystarczy pochylić głowę i lakierów stosowanych, tworząc rodzaj ramki włosów.

Wiem, że się do łóżka z lakierowanego włosy nie może z tego włosy mogą zacząć się złamać, podzielić i stają się nudne. Jeśli paznokci na włosach nieco i będzie słabe mocowanie, tak czesać włosy starannie. Jeśli lakier silne wiązania lub stosowane w dużych ilościach, włosy są jeszcze lepiej umyć.

Istnieją oznaki, przez które możemy określić dobry lakier, czy nie:

  • dobry lakier do włosów rozpylany łatwo, równomiernie i bez wysiłku;
  • On również nie ma zapachu;
  • Jakość lakieru białych płatków nie obsypany podczas czesania;
  • nie trzymać włosy i naprawia je;
  • na opakowaniu wiele informacji na temat produktu.

Czasami lepiej nie zapisać i kupić lakier do włosów znanej firmy i wysokiej jakości, aby zapisać nie tylko stylistykę, ale także dobre samopoczucie w ciągu dnia lub wieczorem.

Romanchukevich Tatiana

Share →