Jak wrócić rodzinne, kilka skutecznych sposobów męża

Jak wrócić rodzinne, kilka skutecznych sposobów męża

My, kobiety są tak rozmieszczone, że miłość i relacje, rodziny i dzieci odgrywają kluczową rolę w naszym życiu. Wszystko inne (kariera, pieniądze, a nawet przyjaciół), co do zasady, to w tle i mają dostarczyć materiał lub moralne wsparcie wszystkim, że mam włączone w pierwszym liście.

Cokolwiek to było, rodzina — głównym kryterium odbyła się w życiu kobiety. Kiedykolwiek od czasów naszych dziadków Mieszkaliśmy na kobiety półki zasługuje tylko żal. Co powiedzieć o rozwódką lub (wybacz mi słowa tej kobiety) off.

Poniżej omówimy kilka sposobów, które mogą pomóc wrócić do męża w rodzinie.

Powody opuszczenia mężczyźni rodzinne nie są tak bardzo «. Znaleźć inny» od banalne «nie układa» się I dobrze, jeśli decyzja o rozwodzie została dokonana wspólnie, ale zdarza się, widzisz, jest bardzo rzadkie. Ale historia, gdzie udał się do garażu i zniknął lub powołany do powiadamiania «Przykro mi, ale ja lubię inne» są bardzo częste.

A ona, załamując ręce i łzy przelewając w dziewczynie kamizelki, mówi, co on niewdzięczny, tak jak stała przez kilka godzin w piecu, aby ugotować smaczne opuszczonych kursów języka angielskiego, ponieważ był niezadowolony, że kursy nauczycielskie systemem mężczyzna. Ogólnie rzecz biorąc, wszystko, co nie robią, zrobić dla niego i dla niego, a on nie docenić.

Naturalnie, «dobry» przyjaciel w tym momencie skinienie i zgadzam się, że jest to człowiek, nie ma wątpliwości, «koza», że «nie godne małego palca» małżonków rasprekrasnoy, a następnie «ugryźć łokcie będzie.»

Ale to zajmuje trochę czasu, a żona, która straciła męża, zaczyna tęsknić. Wściekłość i gniew ustąpił żałować i ból serca. Zdając sobie sprawę, że była gotowa mu wybaczyć, jeśli nie wszystkie, wiele, w tym momencie, że rozumie, że chce go z powrotem tam, chce wrócić do rodziny męża, więc to było tak jak przedtem, ale nie czarny kot przebiegł drogę do dwóch kochających serc.

A następnie w trakcie jakichkolwiek metod. Niektórzy zaczynają szturmować progów tych miejsc, gdzie można spotkać mężczyznę, płacze, prosząc mnie wrócić, szantażowany dzieci. Inne przejść na drugą stronę, starając się zmiękczyć lub wstyd pani. Inni uciekają się do magów i czarodziejów, że obietnica «rozsądną cenę», aby powrócić do człowieka, którego kochała.

Więcej trzeźwo szukać pomocy w psychologii rodziny.

W tym artykule postaram się rozważyć wszystkie «za» i «przeciw» tych «technik», które mają wpływ na jej męża, opuścił rodzinę, by wrócić to «właściwy sposób», a w tym samym czasie i dowiedzieć się, w jaki sposób można to zrobić bez upokorzenia i zagrożeń.

Jak wrócić rodzinę męża, Rada w pierwszej kolejności. Aby zacząć rozumieć najważniejsze: nie biczować gorączkę. Wszystkie decyzje powinny być podejmowane ze świeżym umysłem. Nic dziwnego, że w opowieściach ludowych, stwierdza, że ​​»jutro jest kolejny dzień.»

Cóż, przed podjęciem decyzji, jeśli to trwało kilka dni (lub lepiej — tydzień). Nie pozwól, aby emocje przewodniczy zdrowego rozsądku. Mimo, że ostry temperament i obraźliwe, może wkrótce żałować, ale «przeleciał wróbel», niestety, nie byłoby możliwe, aby złapać. Pamiętając żonę wszystkie jego grzechy, nie można w ten sposób przyczyniają się do it «poddawania», ale tylko pogorszyć i tak już trudną sytuację.

Przy okazji, nawet jeśli twój mąż opuścił rodzinę dla innej kobiety, obrażające ją w jego oczach, w każdym przypadku niedopuszczalna. Pozostawić do ostygnięcia swoją miłość, zachowują się poprawnie i ewentualnie po pewnym okresie czasu (Tylko cierpliwość cierpliwość!) Uświadamia sobie, co stracił skarb z własnej głupoty.

Jak powrócić do ukochanej osoby w rodzinie, drugą płytę. Analizy ich zachowania. Każda przerwa jest często do winy obu stron. Nawet jeśli w twoim przypadku to nie jest w porządku, myślę, i wszystko, co z nim zrobić w domu był przytulny, ładny obok ciebie. Teraz wpadł na pomysł, że był «głupi»? Po raz kolejny zdecydowali się na siebie, ma to być sposób, w jaki jest, albo wciąż ma nadzieję, że kiedy wrócił, radykalnie zmienił?

Po to jesteś teraz walczy o powrocie! Czy jesteś gotowy wrócić do męża w rodzinie i zabrać ze wszystkimi jego problemami?

Wskazówka trzecia. Nigdy (!) Nie, w żadnym wypadku, szantażować dzieci męża. Dziecko rośnie lepiej z jednym z rodziców, ale w odprężającej atmosferze niż w rodzinie, gdzie mama i tata otwarcie nienawidzą się nawzajem. I nie próbuj «zachęcić» do rodziców po jego stronie.

Jaki byłby wielki związek masz z matki-in-law, i są rodzice jego syna, ale dlatego, że boli rozdarty między wami a nimi.

Czwarta Rada. I tu, spróbować znaleźć kompromis. Spróbuj nie dać jej byłego męża, aby zapomnieć o jego istnieniu.

Aby powrócić do ukochanej, z okazjonalnymi nieoczekiwanych spotkań. Opisz w jaki sposób może być ułożone, że prawdopodobnie nie będzie. My, kobiety są bardzo pomysłowe w sprawach, w których większość jest nasz człowiek. Pamiętaj jednak, że zbyt częste «przypadkowe» spotkanie może go zdenerwować, i prowadzić do wniosku, że trzeba wierzyć, że stale «wyglądają, powąchać, zostanie złapany.»

Tak więc, aby przygotować się do niego «absolutnie tragicznym spotkaniu» nie powinna być mniejsza niż starannie przygotować się do pierwszej randce. Jest to szczególnie ważne dla tych, którzy wiedzą dokładnie, co jest w jego nowym mieszkaniu, już «prignezdilas» nową pasją. Pamiętasz, co mu się podoba z ubrania, swoimi duchami kochał.

Bring The Akcja! Krótkie spotkanie z tobą, ten wspaniały, uśmiechając się do niego i nie cierpieć, potrząsnąć nim. Wierzcie mi: nawet jeżeli nie przedstawi on formę, to na pewno o tobie myśleć po spotkaniu.

Nie wolno raz (nie więcej!) Pobierz w jego polu widzenia z przystojnym mężczyzną (lepsze, jeśli będzie to drogie «opakowanie» i nie mniej kosztowny samochód). Zapytaj kogoś z przyjaciół, znajomych, kolegów odgrywać rolę nowego chłopaka. Od czasów prymitywnych ludzi na świecie są tak rozmieszczone, że ich potrzeby, aby wygrać z wojowniczki z innego plemienia. A jeśli on zaczyna działać, wziąć «byka za rogi», jak prosto z puszki.

Ale tutaj cel jest osiągnięty — człowieka z powrotem do domu.

Aby utrzymać rodzinę, nie pozwalają na wcześniejsze błędy. Nie pamiętam jego grzechy. Nie rób całkowitą kontrolę.

Włącz czułości i zrozumienia w rodzinie. Zmusić was, drogie kobiety! A miłość, długi, czyste i piękne!

Share →