Jak wybrać dziecku?

Jak wybrać dziecku?

Przyjęcie dzieci — procedura jest ściśle regulowane przez prawo Federacji Rosyjskiej.

Przed masz szansę stać się rodzice, przyszli rodzice przejść długą drogę.

Przygotowanie wszystkich niezbędnych informacji i dokumentów, złożenie ich do władz opiekuńczych (OWP) wymaga czasu; Niestety, nie da się przewidzieć, jaki będzie okres oczekiwania.

Jednak wielu przyszłych rodziców adopcyjnych przed uzyskaniem wszystkich niezbędnych pozwoleń zaczynają przeglądać wszystkie możliwe zasobów, które pokazuje, zdjęcia dzieci, które mogą zostać przyjęte. Jak takie podejście nie może być uznane za prawidłowe? Wiele osób mówi — «serce zabiło mocniej», «osiągnął dusza».

Ale ani emocjonalnie, ani podejście mentalne nie pomoże, jeśli nie masz pod ręką, aby spotkać się z wybranym kierunku dziecka odbieranego z OWP. Ponadto, nie należy zapominać, że dziecko, którego zdjęcia można zatopiony w duszy może już masz na myśli od innych rodziców adopcyjnych. I zgodnie z zasadami, na celu spotkanie z dzieckiem nigdy nie wydane do wielu kandydatów.

Jeśli spotkanie odbyło się, ale rodzice adopcyjni są proszeni, aby wybrać inną opcję tylko im, jeśli dziecko może poznać innych kandydatów.

Ale jak tylko władze opiekuńczego daje pozytywną opinię o możliwości bycia rodziców adopcyjnych — można bezpiecznie uzyskać dostęp do bazy danych federalnego dzieci bez opieki rodzicielskiej. Baza danych zawiera informacje na temat dostępnych na przyjęcie dzieci; zazwyczaj dołączone zdjęcia i dziecko.

Naprawdę chcesz być rodzicami … Kto wie? Niezbadane są ścieżki ludzkiego losu; być może na pierwszej stronie pojawi się lista otwartych zdjęcie samego.

Twoje własne dziecko.

Share →