Jak wybrać meble w salonie

Jak wybrać meble w salonie

Ścianki dla pokojów gościnnych — Główny element wnętrza, która oddziela to pomieszczenie w stosunku do innych. Szklane, drewniane lub wykonane z płyty MDF, ściany meble o nowoczesnym wzornictwie są obciążenia głównie demo. Klasyczne ściany — to przeszklone szafki, szafa i kilka otwarte półki. W modelach ściennych-slajdy zazwyczaj dostarczane przez TV, szafka system głośników kina domowego.

Tanie ścienne do salonu na wysokich nogach dać szczególny lekkość całej konstrukcji i zrobić dla łatwego czyszczenia.

Oddzielna rodzaj taniego modułowych — Kamień dla audio i wideo. Mogą być z lub bez drzwi, z dodatkowymi półkami dla urządzeń magazynujących i odtwarzaczem DVD. Główna zasada umieszczania słupki w domu — mocowania tylnej lub bocznej ścianie okna.

Ponieważ słońce nie będzie kolidować z oglądania telewizji.

Jadalnia w salonie oznacza małą sofę, licznik bar lub gabinet, który wizualnie oddziela jadalnię od reszty pokoju. Meble modułowe do salonu — Szeroki wybór szaf i szafek. które podkreśli izolację jadalni.

Wybierając meble modułowe do pokoju dziennego, w hipermarkecie nie zawsze jest możliwe, aby zobaczyć ogólny obraz wnętrza, więc ten zakup jest zagrożone nie jak podczas końcowego montażu w domu. Nasze meble sklep internetowy, z wyjątkiem gotowych modeli i jednostek modułowych oferuje narzędzie do umieszczenia mebli. To pokazuje zastosowanie ostatecznej wersji wnętrza w obrazie lub wzoru: jak wymienić niezbędne elementy (na przykład, aby ustawić kątowe meble ścianę zamiast prostej linii) lub wybrać dobry kolor w cieniu tapetę.

W katalogu «Shatura» zawiera fotografie gotowych wnętrz z niedrogich mebli skrzyniowych, a także kompletny opis wszystkich jego jednostek, które można ułożyć w dowolnej kolejności.

Gama nowoczesnych mebli obejmuje:

  • przesuwając ściankę;
  • kątowe meble;
  • Okna wystawowe i szafy;
  • Szafki TV;
  • stoliki i inne elementy wnętrza pokoju.

Sklep internetowy «Shatura» — niski koszt Meble do salonu produkcji rosyjskiej, zdobył najwięcej nagród na rynku naszego kraju. Dogodna sieć sklepów w Moskwie i największych miastach Rosji, szybka dostawa do każdego regionu i niskim kosztem naszych mebli pozwala nam utrzymać jakość swoich produktów i usług są zawsze na wysokim poziomie.

Share →