Jak wybrać WALCE: przegląd rynku rosyjskim

Jak wybrać WALCE: przegląd rynku rosyjskim

Jeśli kupujesz Glebogryzarka – zrobić wiele, ale z konkretnym modelu są jeszcze niezdecydowani, w tym artykule postaramy się przynajmniej zawęzić obszar wyszukiwania.

Spośród jednostek reprezentowanych w naszym rynku są następujące grupy:

 • Chińscy chłopi (Champion, Crosser, Greenfield, Huter, Kipor, SunGarden, Weima, Celina, itp)
 • Importowane odrosty europejskie i amerykańskie (BCS, Caiman, Craftsman, Pubert, Efco, Eurosystems, Grillo, Husqvarna, MTD, Viking, itp)
 • Rosyjscy chłopi (MB-1 Oka / Cascade, Neva, Ugra NMB-1, Salut-5 ulubione, MCM-3 Lander oracz / Hitachi S169, Agros / MTZ Białoruś)
 1. Jednoosiowe Chiny. dostępne na rynku rosyjskim są zasadniczo kopie rosyjskich chłopów mocy (zwykle dwukołowe ciągników MB-1, mniej Neva i Salute). Cena chińskich chłopów, zdecydowanie niższe, ale to osiągnąć nie tylko z powodu taniej siły roboczej w Chinach, ale także oszczędności na materiałach i fabryk urządzeń technologicznych.

  W rezultacie, oszczędności są często wpływ na jakość końcowego produktu.

 • W odniesieniu do importu (głównie z Francji i Włoch) pędy. W większości urządzeń tego poważna jednak, których cena jest znacznie wyższa niż rosyjskich modelach podobny funkcjonalności. Jeśli wybierzesz opcję Importuj ciągnik do uprawy gleby – możliwe jest utrzymanie w granicach 30-35 tys. rub. ale naprawdę wielofunkcyjne urządzenie z transmisji, umożliwia pracę z pługiem, koszyka i aktywnych załącznikami (kosiarki, usuwania śniegu, itp), będzie kosztować znacznie droższe niż rosyjski Glebogryzarka z profesjonalnym silnikiem.

  Koszt załącznikami (jak «tubylec»I dostosowanie dokonane Rosyjskiej), będzie również wyższy niż domyślny. Dlatego taki wybór oznacza znaczny wzrost całkowitego budżetu na zakup i eksploatację urządzenia.

 • Rosyjscy chłopi – najczęściej jest to najlepsza opcja dla wielu jednostkowych przystępnej cenie.

  Szczególnie popularne pędy domowe z napędem pasowym i momentu transferu do kosiarki, usuwania śniegu lub szczotką oraz z paskiem. Osobliwością tych modeli (MB-1 Oka / Cascade, Neva, Salut-5, MCM-3 Lander oracz / Hitachi S169) w prostocie sprzęgła, co znacznie ułatwia obsługę i konserwację (który jest zredukowany do elementarnej wymiany paska). Niezawodna skrzynia biegów (zaprojektowane przez inżynierów radzieckich) i silnik profesjonalne importowane (Honda, Subaru, itd.) W połączeniu zapewniają wysoką niezawodność i doskonałe parametry pracy urządzenia.

  Być może, jeśli chodzi o wygodę i ergonomię naszych chłopów i gorsze jednostek importowanych, ale pod względem ceny i jakości są wyraźnie do przodu.

  Ogólnie rzecz biorąc, odpowiedź na pytanie uniwersalny "Co motobloków lepiej?" nie istnieje. W każdym przypadku należy zacząć od funkcji, których wdrożenie powinno zapewnić. Dlatego przy wyborze kultywator silnika (zwłaszcza, jeśli nie masz doświadczenia z nim), staram się myśleć z wyprzedzeniem. Urządzenie będzie używane do hodowli, transportu towarów, koszenia trawy, odśnieżanie, itp Każdy ciągnik uniwersalny tyłu ma swoje mocne i słabe strony. które powinny być brane pod uwagę przy wyborze.

  Oczywiście, lepiej jest kupić podglądu na żywo i porównać model procentowej.

  Podsumowując, artykuł należy zauważyć, że z zakupem jakichkolwiek produktów złożonych technicznych odgrywają wielką rolę i konserwacji niezawodności. Stosuje się do chłopów benzynowych i wysokoprężnych – jest to z pewnością silnik i skrzynia biegów. Dowiedz się więcej na temat różnic między silników i skrzyń biegów można znaleźć następujące artykuły:

 • Skrzynie biegów pędy: że solidność łańcuchów, kół zębatych lub robaka?
 • Silniki Glebogryzarki: użytku profesjonalnego i domowego
 • Share →