Jak wyczyścić kożuch w domu?

Jak wyczyścić kożuch w domu?

Udział płaszcze w domu — skomplikowane i ryzykowne. Dziś postaramy się częściowo odpowiedzieć na pytanie, jak prawidłowo czystej kożuchu w domu. Wiele kobiet to pytanie. Zacząć było z tego, że czyszczenie kożuch może być prowadzone zgodnie z materiałem, z którego są wykonane.

Jeśli jest to skóra, to będzie musiał być czyszczone zgodnie z przepisami wyrobów skórzanych czyszczenia, jeśli kożuch zamszu, a następnie w domu do czyszczenia może być tylko specjalne szczotki do czyszczenia zamszu zaprojektowane. W takim przypadku, jeśli czyszczenie nie jest możliwe, aby w znacznym stopniu pogorszyć płaszcze warunek, więc zalecamy czyszczenia kożuch konsultacji specjalistów.

Nie rób tego do czyszczenia płaszcze!

Dublenco przeciwwskazane pranie w pralce, jest nie do przyjęcia. Jeśli pierze się go w urządzeniu do prania, kożuch staje się krucha i sztywne, a ponadto może się wydawać, i inne wady, co, oczywiście, nie chcą. Poniżej szczegóły dotyczące czyszczenia kożuch w domu.

Czyste kożuch własnym domu

W przypadku, że kożuch zamszu, a następnie, jak wspomniano powyżej, w domu do czyszczenia może być tylko Specjalna szczoteczka gumy lub specjalne gumki. W tym przypadku, z owczej skóry może być skierowana tylko trochę brudu. Te powłoki zaleca się dać dla profesjonalistów czyszczących.

W takim przypadku, jeśli z lakierem z owczej skóry będzie znacznie łatwiejszego czyszczenia, niektóre zanieczyszczenia mogą być usunięte przez zwykłe przetarcie powierzchni wilgotną szmatką.

Czyszczone w płaszczach domu owczej nie jest zalecane. Można było jeszcze gorzej. W tym przypadku najlepszym rozwiązaniem będzie odniesienie się do czyszczenia warstw dla profesjonalistów.

Niektóre z kożuchem może być czyszczone w domu za pomocą prostego rozwiązania, mydło, które wytwarza się w sposób następujący: 50 ml ciepłej wody, dodano dwie krople roztworu amoniaku i kroplę płynu do mycia, mieszaninę dokładnie miesza się i uzyskany roztwór mydła. Zajmuje się wyłącznie z owczej skóry owczej skóry innych gatunków nie jest zalecany do czyszczenia tego narzędzia w domu.

Jasne kożuch dom może być, ale nadal, to lepiej nie być leniwy i nie skąpić, i zwrócić się do profesjonalistów. Jeśli zdecydujesz się stać samooczyszczające płaszcze, zrób to w domu naprawdę, ale należy to robić bardzo ostrożnie, ponieważ może to zepsuć. Ogólnie lepiej z owczej skóry właściwej obsługi i brudne.

Istnieje wiele sposobów, samooczyszczające kożuch, ale trudniejsze do wykrycia niż trudniejsze do radzenia sobie z nią. Dlatego należy unikać ciężkich zabrudzeń. Na przykład, staraj się nie zalyapyvaetsya baranicy kawa, herbata, soki, itd. a także żywności.

Pożądane jest również, aby sprawdzić miejsce, w którym chcesz, aby usiąść, na przykład, dotyczy to w odniesieniu do siedzeń w autobusie lub samochodzie, nie jest, na przykład, może być guma do żucia, i wyjąć go bez naruszania warstwy będzie bardzo trudne.

Podobne artykuły w tym dziale

Share →