Jak wyłączyć Windows 7 aktualizacja

Jak wyłączyć Windows 7 aktualizacja

Automatyczna aktualizacja systemu Windows 7 zwykle lub łatki do dziur bezpieczeństwa, lub niektóre dodatki mające na celu poprawę wydajności i stabilności systemu. Aktualizacje mogą być instalowane automatycznie lub ręcznie przez Windows Update 7.

Czy mogę zainstalować aktualizację?

Dla wielu użytkowników, zwłaszcza tych, w komputerze w domu, instalując aktualizacje stałych od firmy Microsoft, zazwyczaj nie jest to konieczne. Aktualizacje są dopuszczone do Windows 7 jest przeznaczony przede wszystkim dla środowiska korporacyjnego, aby chronić swoje komputery klienckie z systemem Windows 7 i danych zawartych na komputerze z intruzami. Wystarczy odświeżyć zapobiec rozprzestrzenianiu się wirusów różnych typów w sieci z komputera do komputera, co może prowadzić do zakłóceń w funkcjonowaniu całego działu.

Dlatego, jeśli chcesz wyłączyć automatyczną aktualizację systemu Windows 7, opisaną poniżej, proste instrukcje krok po kroku, po których można wyłączyć Windows Update 7, które są czasami zbyt nachalne i spowolnić system.

Podobne artykuły:

Wyłącz automatyczne aktualizacje systemu Windows 7

Jak wyłączyć Windows Update 7? To bardzo proste, wystarczy wykonać kilka prostych czynności.

Otwórz Panel sterowania, w tym kliknięcie na przycisk Początek → dalej Panel sterowania .

Znajdź linię Aktualizacja systemu Windows,   Do tego typu to w polu wyszukiwania w prawym górnym rogu Windows Update a on da ci 2 wynik, z którego można wybrać w pierwszej kolejności.

W aktualizacji, na które wyłączyć automatyczną aktualizację, należy wybrać w lewym menu Ustawienie

Aktualizacja systemu Windows 7 wyłączyć

Pod napisem ważne aktualizacje, otwarta lista vipodayuschy, w którym należy wybrać ostatnią pozycję Nigdy nie sprawdzaj, czy są aktualizacje (niezalecane)

Następnie potwierdź czynność, naciskając Ok.

System po raz kolejny w tym przypadku, ostrzegają, aw prawym dolnym rogu wiadomości, że aktualizacja Windows7 się, i to jest problem, który należy skorygować.

Aby pozbyć się tego ładne, małe wiadomości, kliknij prawym przyciskiem myszy pole wyboru z krzyżem, i wybierz Otwórz Centrum Wsparcia.

Support Center, kliknij:

Więc wiesz, gdzie się wyłączyć Windows 7 upgrade.

Share →