Jak zakochać się w faceta: pięć kluczowych punktów

Jak zakochać się w faceta: pięć kluczowych punktów

Pięć kroków w celu zapewnienia, że ​​na uszach, aby go kochać mnie

Wielu moich znajomych często pytają "jak zakochać się w człowieka?", Kiedyś być szczotkowane, ale w końcu zrozumiał – bezużyteczne, aby odrzucić kobietę, czy jest coś, czego potrzebujesz, aby lepiej dać jej to, co chce, a ona nigdy nie będzie od ciebie tyle za. Dziewczyny, można otworzyć pierwszy i główny sekret – Nie istnieje jeden właściwy i skuteczny sposób zakochać się w faceta, ale można podjąć kilka kroków, które, jeśli się je poprawnie, które doprowadzą Cię do celu. A więc…

1. Atrakcyjność

Jest to pierwsza i jednym z najważniejszych etapów. W 99% przypadków męskiej interesujące dla Ciebie ze względu na swój wygląd. Jeśli nie jesteś atrakcyjna, masz małe szanse, aby zwrócić na siebie uwagę. To nie znaczy, że należy patrzeć jak Scarlett Johansson, bo sama uroda nie jest jedynym składnikiem. To jest tylko dodatek do zaufania i szacunku dla samego siebie. Opieka jest jednak bardzo ważne, pomimo, jak długo jesteś w związku.

Podstawowa aktywność fizyczna i ćwiczenia nie tylko zachowa swoją figurę, ale także nastrój. I to nie znaczy, że trzeba torturować sobie diety i programy ćwiczeń szalone. Wystarczy znaleźć coś, co naprawdę się podoba, i robi to, czy jest on uruchomiony w 15 minut dziennie, lub joga ćwiczenia z hantlami w domu. Główną ideą jest to, że jeśli Ci się spodoba, to lepiej się do tego przyzwyczaić, a zrobi to z przyjemnością.

Plus, zawsze pamiętaj o pewnych faktach naukowych:

Czerwone usta . Naukowcy twierdzą, że dziewczyny, które lubią czerwona szminka, znaleźć bardziej atrakcyjne. Jak to możliwe?

To wyraźnie wskazuje na możliwość tworzenia zdrowego potomstwa.

Aż oczy . Tusz do rzęs, eyeliner, – wszystko to tworzy kontrast i bardziej żywy jest twoja zmysłowość.

Zdrowe loki . Włosy – Ale on, że w przeciwieństwie do różnych zarzutów, mężczyźni zwracają uwagę w pierwszej kolejności. Feromony włosów.

Tak zdrowe, bujne i lśniące włosy – jest wskaźnikiem twojej dobrego zdrowia i pomoc w przyciąganiu ludzi.

Czerwone policzki . Inną oznaką kobiecości i zdolność do narodzin potomstwa.

I nie zapomnij o swojej garderobie. To jest zawsze ważne, aby ubierać się wyżywić się w najlepszy możliwy sposób. Nigdy nie należy ciągnąć na to, czego nie czują się komfortowo.

Mężczyźni nie są ślepi, zauważyć i nie znaleźć atrakcyjne.

Wszystkie te techniki mogą być stosowane do każdej kobiety, więc Motel na wąsach.

2. Nie należy być zbyt poważne z mężem

Kiedy napięcie między wami tylko rośnie, zaczniesz komunikować się, aby odpowiadać, zadzwonić, ale nadal nie bardzo wiem co to jest. Albo nie daj się powiesił, keep it simple. Nie trać głowy, nie robią planów i nie doprowadzić się do nerwów. Co więcej, nie chce komunikować się z innymi ludźmi i możliwości tylko dlatego, że twoje życie było osoby, która jest bardzo zainteresowanych.

Ważne jest, aby mieć opcje i dać człowiekowi wolność, że chce, żebyś wrócił. W końcu – zatrzymuje się, by sprawdzić jego telefon co drugi, nie pisał częściej będziesz!

3. Bądź cool i mają swoje życie

Nawet jeśli coś się między wami poważnie myślisz o więcej, porozmawiać i poczuć głębszy związek, zachować się pod kontrolą. Dalej żyć tym samym życiem, gdzie mieszkała, zanim go poznałam. Tak, dać mu trochę więcej czasu, ale nie w kolejce całe życie wokół niego. Kontynuuj, aby zobaczyć się z przyjaciółmi, chodzić do klubów, siłowni… W ogóle, to wszystko, co robisz, zanim pojawiły się w Twoim życiu. Jest jeden mały sekret – Ci, dobył go, i fakt, że są ciekawe i zajęci ich życiu dziewczyny. Może wcześniej spotkał się z biednej pani, i jesteś zupełnie inna.

Nie zamieni się w coś w rodzaju jej były nieszczęśliwy tylko dlatego teraz masz ludzi.

4. Czas powiesić tag

Ważne jest aby zdawać sobie sprawę z – chcesz z nim być? To był z nim, a nie z innymi osobami? Należy rozważyć ten problem wewnątrz i na zewnątrz, aby zrozumieć, co dokładnie chcesz od tego człowieka. My mężczyźni kochają go, gdy jesteśmy kochani i doceniane.

To niesamowite uczucie – być z kobietą, która naprawdę mnie chce, mimo wszystkich moich wad i usterek. Z drugiej strony, jeśli kobieta chce po prostu spotkać się jeszcze z kimś innym, jest to dla nas wyraźny znak, że nie jest konieczne, aby komunikować. Wiemy, że jeśli była tak zdesperowana, że ​​każdy może wypełnić pustkę w swoim życiu, i żaden człowiek nie jest, niestety, nie pochlebia.

Większość kobiet wpaść w pułapkę "przyjemność mieć chłopaka" i nawet nie wiem, z którymi spotykają. Kiedy człowiek czuje, że myślisz, że jest wyjątkowy, robisz lepiej niż jego życia, nie będzie unikać stosunków formalnych.

Jeśli zrobisz wszystko dobrze i nadal nie dać określenie relacji i pozytywny etykietę, odejdź! Jeśli on naprawdę kocha i docenia, że ​​nigdy nie pozwolę ci odejść.

5. Daj mu to, co chce – pozytywna ocena, wdzięczność i szacunek

Męski wygląd – szacunek i trzeźwa ocena siebie jest podstawą każdego związku. Wszystko, co naprawdę chce ludzi – zrobić to kobietę, którą kocha, szczęśliwy i czuję, że docenia to, co robi dla niej. Jeśli cenisz swojego chłopaka, nawet w chwilach błędów i słabości, będzie chciał nawet więcej. Doceniają potrzebę rzeczywistego, ponieważ bez względu na to, jak wiele robi dla Ciebie, ważne jest to, że on musi czuć, że to doceni.

Bardziej hojny jesteś na wdzięczność i uznanie, tym lepiej.

Dla wielu ludzi, idealna kobieta to taka, która jest całkowicie zadowolony z niego. Jeśli jesteś naprawdę zadowolony z niego, wiesz, ludzie przed tobą i przyjmuję je z wszystkich pozytywnych i negatywnych stron, nie może nie kochać cię.

To wszystko, co mogę powiedzieć. Jeśli będziecie zachowywać wszystkie te punkty, osoba, która chcesz, nie będzie w stanie się oprzeć. I co jeszcze?

Po prostu znalazł idealną kobietę!

Share →