Jak zakończyć drutach szalik. Porady dla rozpoczynających tkaczy

Jak zakończyć drutach szalik. Porady dla rozpoczynających tkaczy

Knitting szalik – bardzo wygodny dla początkujących tkaczy, aby dowiedzieć się podstawowych umiejętności wykonania, w tym samym czasie, aby uczynić coś pożytecznego i konieczne. Znając prawdę o tym, co nigdy nie za wiele szalików, to jest konieczne i uniwersalne rzeczy w szatni, chusty można skojarzyć wiele różnych, cienkiej, koronki, gruby i ciepły, na ciepło i dekoracji. Dlatego uczą się dzianiny, tworząc unikalne akcesoria, proste i opłacalne, zwłaszcza w drutach szaliki i druty i szydełka.

Najbardziej prosty szalik lepiej związać lepki, awers i rewers pętle. Jeśli provyazyvat na jednej twarzy i seamy pętli, jak w następujących wierszach drutach, jak ułożone pętli, a następnie kończy szalik, związane gumką. Można skojarzyć płótno tylko przednie pętle, taki model jest nazywany «Lina» lub pończoch. Wiązania szalika twarzy gładka lepka (1 seria twarzy, 2 serie – bełkot pętle) i delikatnie pociągając go dostać skręcone «kiełbasa» oryginalne akcesoria.

Krótko mówiąc, nawet początkującym Knitter jest dość możliwość eksperymentowania i pokazać wyobraźnię.

Po zakończeniu pracy, zawsze powstaje pytanie: jak zakończyć na drutach? Przede wszystkim, pętle moszczu «blisko», To znaczy, w celu utworzenia krawędzi wyrobu dzianiny. Odbywa się to w bardzo prosty sposób. Istnieją dwa proste kroki «blisko» pętle.

Jak zakończyć drutach szalik

Pierwszy odbiór. Jesteś przywiązany szalik pożądane długości i chcesz rzucić. Vyvyazyvaniya po ostatnim rzędzie po lewej mówił pozostałych oczek.

Weź igłę i prawo do swobodnego provyazyvaem nie jeden, jak zwykle, ale dwa skrajne przednie pętli loop. Następnie w pętli, która powstała po prawej mówił, suknię z powrotem w lewo i znowu provyazyvaem dwa skrajne pętle wzdłuż przedniej. Tak więc do czasu, aż na drutach prawo mówił nie będzie ostatnia pętla. Następnie wątek cewki jest odcięta, naciągnąć go przez pętlę i dokręcić.

Wynik był gładka zamknięta krawędź dziewiarskich. Zamknięcie pętli, nie ciągnąć wątku provyazyvaya je, staram się robić to tak swobodnie, jak to możliwe, poza krawędź drutach będą odsunął. Zamykanie dziewiarskie elastyczne pętle muszą provyazyvat twarz i do tyłu, ich przemian. Dwa skrajne twarzy pętli provyazyvat przód i bełkot – bełkot.

W przeciwnym razie, w regionie potrwają i brzydkie.

Drugi sposób. Zamiast podjąć odpowiednie szprychy i szydełko chwytając je dwa skrajne pętli po lewej szprychy provyazyvaem je razem. Jest to powtarzane aż do samego końca.

Na ostatnim odcinku pętli końcowej gwintu i dokręcić.

Jak zakończyć drutach szalik. Technik wykończeniowych

Pięknie gładka zamknięta krawędź dziania można pozostawić tak jak jest. Jak zakończyć drutach szalik przy użyciu różnych technik dekoracyjnych? Najbardziej – dokonać długiej szczotki puszyste. Szczotki do włosów 12-15 cm długości, z której został umieszczony szalik, pokroić na równe części, około 25-30 cm.

Już szczotka, piękniejsze. Zdobądź te segmenty w pęczkach, dość obszernych, składany na pół, a następnie grube szydełko wprowadza się do krawędzi skrajne pętli szalik, światła pętli grab przeciągnięty jest dzianiny i wydłużony koniec pętli rozciągnięcia wiązki, pętla dokręcone. Lewy szczotki. Sama szczotka zrobić drugi koniec szalik.

Między skrajnymi szczotki w tej samej odległości wokół krawędzi chusty wyciągnął szczotki.

Zawartość może być taśma krawędzi futerko szalik. Wycięte z kawałka futra cienką wstążką lub kupić w sklepie gotowe futra Bakey i naciągnąć go w spiralę wokół krawędzi dzianiny szalik.

Szaliki rozróżnić pomponami wykonane z wełny i sierści. Dodać futro pompon bardzo prosta. W tym celu, wycięte z kawałka futra okręgu wzdłuż krawędzi koła od złej strony zrobić utorować drobnych szwów z igły i nici, a następnie przełóż opłatę w otworze wypchanych watą lub Sintepon i dokręcić do końca gwintu. Pompon Hole starannie uszyte ślepe szwy.

Te pompony ozdobić całą krawędź lub krawędź szalik współdziałać i uszyć pompon.

Jak zakończyć drutach szalik za pomocą szydełka, ozdoby? Proste i piękne ozdoby są uzyskiwane z konwencjonalnych cienkie paski związanych kolumny bez nakida. Pierwszy rząd – drutach pętli łańcucha powietrza wokół 15-20 cm. Drugi wiersz – każdy łańcuch pętli powietrza provyazyvayut kolumnę bez nakida.

Jak zakończyć szydełka? Aby skonsolidować ostatnią pętlę, wątek cewki jest cięty, koniec jest wkręcony do pętli i dokręcić przędzy dziewiarskiej. Dzianiny siebie cienkie paski skręconą spiralę.

Spirala szyte jak szczoteczka, na skraju szalik.

Share →